Сабадаш Мар’яна

Сабадаш Мар’яна  - директор  Народного дому с.Мшана, організатор аматорського театру “Visorium”  при НД, постійний сценарист та режисер заходів НД, психолог.

2016р.  -  2017р. – позаштатний журналіст каналу “Львів-ТБ” (“Перший західний”).

Волонтер благодійного товариства «Мій тато захищає Україну».

Особисті якості: лідерські та організаторські здібності, аналітичне мислення, комунікабельність, активність, здатність швидко навчатись та приймати обґрунтовані рішення, відповідальність, цілеспрямованість, порядність. Цікавлюсь новаціями та можливостями їх застосування для досягнення поставлених цілей. Легко адаптуюся до нових умов праці, стресостійка, вмію працювати в колективі, при потребі можу злагоджувати конфліктні ситуації.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 8 - 16 роки
Програма театрального гуртка “До зірок”
Театральний гурток «До зірок» передбачає гармонійний розвиток дитини, головною метою, якого є пізнати самого себе. Зважаючи на обставини сучасного світу, дитині дуже важливо вміти адаптуватись до соціуму. Правильна самомпрезентація та висока адекватна самооцінка сприяє уникненню конфліктів та непорозумінь з оточуючими. Тому в межах гуртка ми навчаємось мистецтва слова, дії, образотворчого мистецтва та частково хореографії. За допомогою вивчення різних сценок, віршів ми тренуємо словесно-логічну та образну пам’ять, повторюючи та відтворюючи емоції, міміку та жестикуляцію – розвиваємо рухову та емоційну пам’ять. Вживаючись у різномантні ролі – вчимося контролювати свої емоції та боротись зі страхами (зокрема, для підлітків, спрямовувати надлишок енергії в правильне русло) та знищувати бар’єри спілкування (розуміння без слів). Різноманітні виступи та постановки (в яких діти працюють в командах, а бо ж можуть спробувати себе сценаристом та режисером) рівноцінно сприяють соціальній адаптації та збереженню власного я, відтак доброзичливості та хорошому настрою. В свою чергу, різноманітні знайомства, виступи, вивчений матеріал сприяють розширенню кругозору. В межах гуртка важливим є також виховання співчуття, розуміння обов’язку допомогти.
Читати далі