Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла – садок) №19 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

В дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) №19 працює гурток  "Крок до школи - подорожуємо у світ англійської мови". Основним завданням на першому етапі вивчення іноземної мови - сформувати у дітей старшого дошкільного віку інтерес до англійської мови як засобу комунікації між собою та дорослими; розвивати сприймання іншомовного мовлення та вміння реагувати на нього;формувати інтерес до вивчення іноземних слів, навчати спілкуватись англійською мовою в межах комунікативного мінімуму, що відповідає характеру дитячого спілкування.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 4 - 6 роки
Програма гуртка англійської мови (Кременчуцький заклад дошкільної освіти ( ясла – садок) № 35 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області)
Мета роботи гуртка – ознайомити дітей у доступній та цікавій формі з англійськими словами і сталими виразами виконуючи ігрові завдання. Навчальна програма  «Граючись учимось. Англійська мова»
Читати далі