Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 34 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Основними завданнями закладу освіти є:
- охорона життя та зміцнення здоров'я дітей; - забезпечення інтелектуального, особистісного та фізичного розвитку дитини; - здійснення необхідної корекції відхилень в розвитку дитини; - взаємодія з сім'єю у вихованні дітей для забезпечення повноцінного розвитку дитини; - підвищення професійної майстерності вихователів на основі досягнень психолого-педагогічних наук, передового досвіду ДНЗ міста, вихователів свого ДНЗ; - розвиток творчих та розумових здібностей дитини; - залучення дітей до загальнолюдських цінностей.
На базі закладу дошкільної освіти працює гурток художньо-естетичного спрямування «Дивосвіт».

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 3 - 7 роки
Програма гуртка “Дивосвіт” (Кременчуцький дошкільний заклад №34)
Гурток «Дивосвіт» є додатковою організаційною формою освітнього процесу і має художньо-естетичне спрямування. Гурток створюється з урахуванням інтересів та здібностей вихованців, їх бажання займатися в гуртку. Профільним напрямком гуртка «Дивосвіт» є художня, інтелектуальна і технічна творчість. Завдання і методичне забезпечення Програми подано на основі принципу послідовності, системності, ускладнення відповідно до зростання вікових можливостей вихованців, розвитку інтересів та індивідуальних нахилів. Актуальність створення даної Програми визначається потребою суспільства в людях, що здатні до творення, та потребою в задоволенні права дітей на розвиток їх творчих здібностей, реалізацію потенційних можливостей особистості.
Читати далі