Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 28 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

На базі навчального закладу працює гурток "Театральне образотворення", завданням  якого є  заохочувати організацію дітьми театралізованих ігор та лялькових вистав (за участю дорослого та без його участі); вчити розуміти мораль літературного твору, що театралізується (диференціювати поведінку, думки та вчинки позитивних та негативних персонажів, висловлювати свої емоції, почуття й враження вербально й невербально).

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 5 - 6 роки
Програма гуртка “Театральне образотворення”(Кременчуцький заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 28 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області)
На базі навчального закладу працює гурток “Театральне образотворення”, завданням якого є заохочувати організацію дітьми театралізованих ігор та лялькових вистав (за участю дорослого та без його участі); вчити розуміти мораль літературного твору, що театралізується (диференціювати поведінку, думки та вчинки позитивних та негативних персонажів, висловлювати свої емоції, почуття й враження вербально й невербально). Забезпечувати умови для формування у дітей основ глядацької та виконавської культури. Створювати відповідний емоційний настрій, практично-ігровий пошук засобів художньої виразності, чіткість у міміці, жестах. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина»; (рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України № 1/11-4960 від 23.07. 2020 р)
Читати далі