Кременчуцький ліцей №6 «Правобережний» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Головною метою закладу освіти є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, а також всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності.

Кременчуцький ліцей №6 «Правобережний» орієнтується на забезпечення базової загальноосвітньої підготовки, що включає розвиток дитини як особистості, її нахилів, інтересів, здібностей, забезпечення її самовизначення, саморозвитку, самореалізації з подальшим навчанням у вищому закладі освіти; формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадською позицією, почуттям національної свідомості, особистості, підготовленої до професійного самовизначення; розвиток природних позитивних нахилів, здібностей та обдарованості, творчого мислення, потреби і вміння самовдосконалюватися.

На базі навчального закладу працює гурток художньо-естетичного напряму "Виготовлення іграшок-сувенірів", у процесі творення яких не тільки розвивається дитяча фантазія, а й формується впевненість дитини у власних силах, відчуття причетності до таїнства виготовлення іграшок, відбувається ознайомлення з історією виникнення народних іграшок у різних регіонах України як елементом духовного зв'язку між поколіннями.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 6 - 10 роки
Програма виготовлення іграшок-сувенірів (Кременчуцький ліцей №6 “Правобережний”)
Саморобна іграшка - це власна дитяча фантазія, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею. Це - відчуття причетності до процесу творення разом із впевненістю у своїх силах: придумати іграшку, виконати її, відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно та ще й за власним бажанням. Програма навчання з виготовлення іграшок-сувенірів художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю розрахована на дітей віком від 5 років. Навчальна програма виготовлення іграшок-сувенірів укладена на основі навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 № 1/11-4658) Гурток працює за таким графіком: пн. – чт. 12.30-17.00
Читати далі