Кременчуцька початкова школа №15 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

У найбільш населеному мікрорайоні Кременчука 1 вересня 2016 року відчинив свої двері для дітей Кременчуцький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І ступеня №15 – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу Кременчуцької міської ради Полтавської області. Ми гостинно відкрили двері нового сучасного навчального закладу для маленьких мешканців нашого міста. Світлі групи, просторі класи швидко заповнилися дзвінким сміхом дітей. В нас кожна група – це комфорт і затишок, неповторний куточок казки і природи, чарівний світ книг та іграшок, а найголовніше – це уміло створені працівниками навчального закладу умови для становлення та розвитку особистості, для забезпечення фізичного та психічного здоров’я дітей.

На базі закладу працює гурток бального танцю «Гармонія»

Запропоновані програми:

Вік: 7 - 10 роки
Гурток бального танцю «Гармонія» (Кременчуцька початкова школа №15 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області)
Мета роботи гуртка: знайомство учнів зі спортивними бальними танцями; розвиток інтересу до занять спортивними бальними танцями; навчання учнів техніки виконання фігур європейської та латиноамериканської програми. Сприяння всебічному оздоровленню дітей. Навчальна програм з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму гуртка спортивного бального танцю «Гармонія» початковий рівень. Складена на основі програми рекомендованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України (лист Міністерства освіти і науки України від 02.04.2012 №1/1-4294) із змінами та доповненнями Пн. 14.30-16.30 Вт. 13.00-15.00 Ср. 11.30-12.30 13.00-15.00 Пн. 14.30-16.30
Читати далі