Кременчуцька гімназія № 28 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області

Громадсько активна гімназія. Головною метою Кременчуцької гімназії № 28 є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття базової загальної середньої освіти, а також всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності.

У навчальному закладі працюють наступні гуртки:

  • хореографічний гурток "Джем";
  • вокальний гурток "Чорнобривці".

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 6 - 14 роки
Програма вокального гуртка “Чорнобривці” (Кременчуцька гімназія № 28 )
Зміни, пов’язані з розвитком духовності людини інформаційної епохи, впливають на розвиток освіти – важливого чинника виховання та навчання дитини. Модернізація змісту освіти вимагає визначення оптимального змісту і чітких завдань творчих видів діяльності у позашкільних навчальних закладах. Це забезпечує формування творчих здібностей підростаючого покоління у процесі освітньо-виховної роботи в гуртках, студіях, інших творчих об’єднаннях. Програму схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол №2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 № 21.1/12-Г-406). Графік роботи гуртка Понеділок з 14.15 до 17.15, Середа з 14.15 до 17.15, П’ятниця з 14.15 до 17.15
Читати далі
Вік: 6 - 14 роки
Програма Хореографічний гурток «Джем» (Кременчуцька гімназія № 28 )
Хореографічна діяльність дітей є одним із засобів їхнього естетичного виховання та фізичного розвитку. Її сутністю є музично-рухова активність, під час якої діти опановують, відтворюють танцювальні рухи; удосконалюють фізичну красу, зміцнюють здоров’я. Програма «Хореографія» схвалена для використання науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол  № 1 від 12.02.2020) Графік роботи гуртка: Молодша група з 17.00 до 19.25 (понеділок, середа, п’ятниця (1-3 тиждень) Середня група з 17 до19.25 (вівторок, четвер, п’ятниця (2-4 тиждень)
Читати далі