Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського

Основним видом діяльності Школи є освітня і мистецька діяльність,яка включає організацію,забезпечення та реалізацію мистецько-освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти та підготовки до вступу до вищих навчальних закладів сфери культури.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 6 - 17 роки
Програма  “Музичний інструмент віолончель” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма  "Музичний інструмент віолончель" (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент віолончель“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Духові інструменти (мідні та дерев’яні)” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма "Духові інструменти (мідні та дерев'яні)" (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету "Духові інструменти (мідні та дерев'яні)"типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Ударні інструменти ” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма "Ударні інструменти " (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Ударні інструменти “ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма  “Музичний інструмент баян” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма  "Музичний інструмент баян" (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент баян“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма  “Музичний інструмент акордеон ” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма  "Музичний інструмент акордеон " (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент акордеон“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Музичний інструмент бандура “(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма "Музичний інструмент бандура "(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент бандура“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Музичний інструмент гітара” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма "Музичний інструмент гітара" (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент гітара“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма  “Сольний спів (академічний,естрадний)”(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма  "Сольний спів (академічний,естрадний) "(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету "Сольний спів (академічний,естрадний)" типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Музичний інструмент домра (українська чотириструнна) ” (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма "Музичний інструмент домра (українська чотириструнна) " (Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету "Музичний інструмент домра (українська чотириструнна)"типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма  “Музичний інструмент скрипка”(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма  "Музичний інструмент скрипка"(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент скрипка“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами: 75-82-61, 0989818704.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма „Музичний інструмент фортепіано“(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського)
Програма „Музичний інструмент фортепіано“(Кременчуцька дитяча музична школа №1 ім. П.І. Чайковського) забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмету „Музичний інструмент фортепіано“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно затвердженого Типового навчального плану, учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. За детальною інформацією щодо часу проведення уроків звертайтеся за телефонами 75-82-61, 0989818704.
Читати далі