Козій Романа

Козій Романа – хімік, вчитель вищої категорії, працює у Мшанському НВК ім. С. Тисляка, педагогічний стаж понад 20 років.

Творчо використовує методи компетентно орієнтованого підходу до організації навчального процесу; володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів; впроваджує передовий педагогічний досвід; формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Вміє локанічно, образно і виразно подати матеріал. Вільно орієнтується у всіх аспектах методики викладання хімії. Вирішуючи проблему диференційованого навчання, використовує різноманітні, оригінальні методи.

            Крім традиційних питань, що стосуються хімічних елементів, речовин і реакцій, належну увагу приділяє висвітленню методів наукового пізнання хімії, ролі теоретичних і експериментальних досліджень. Матеріал, який використовується для цього, часто має чітко виражене екологічне спрямування. Належну увагу звертає на  показ впливу хімічних чинників на здоров’я людини.

            Систематично приділяє увагу виробленню навичок самостійної роботи учнів.

            Багато працює з учнями, організовує цікаві пізнавальні  виховні заходи, виховні бесіди, екскурсії.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 7 - 16 роки
Програма гуртка “Умілі ручки” (бісероплетіння)
На заняттях діти знайомляться з рядом технік виконання виробів з бісеру. Вони опановують способи поєднання різних видів плетіння та низання. Особлива увага приділяється вибору кольорової гами. Програма інтегрує знання гуртківців з історії народознавства, креслення, образотворчого мистецтва. Для розширення світогляду вихованців проводяться екскурсії у музеї та виставки народного мистецтва.
Читати далі
Вік: 10 - 16 роки
Програма “Хімічний гурток”
Розвивати і збагачувати власний досвіт та уявлення учнів про навколишній світ і методи наукового пізнання природи. Формувати відповідальне ставлення до власного здоров’я. Хімічні речовини у продуктах харчування містяться у великих кількостях. Що корисно їсти, а що небезпечно для здоров’я розкаже цей курс. Косметична хімія ознайомить з тонкощами у застосуванні цієї продукції. Хімія для кухні і ванної кімнати – це необхідні речі без яких ми сьогодні не можемо жити. Безпечно для здоров’я і з користю застосовувати ці хімічні речовини навчаться діти. .
Читати далі