Комунальний заклад позашкільної освіти «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання»

Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання – це 28 різнопрофільних клубів, розташованих у різних куточках міста Кременчук. Діяльність клубів спрямована на організацію корисного дозвілля дітей та підлітків, учнівської молоді віком від 4 до 18 років. У клубах для вихованців організовуються масові святкові заходи, пізнавальні, розважальні, спортивні програми, квести, туристичні збори, одноденні походи, творчі проєкти, а також робота гуртків різного спрямування: - декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва; - хореографічні та вокальні; - раннього гармонійного розвитку дитини; - фотогурток; - загальної фізичної підготовки; - з футболу та хортингу; - оздоровчої гімнастики; - військово-патріотичного напряму. Наші вихованці мають змогу брати участь у конкурсах та фестивалях різних рівнів, демонструвати свої уміння та досягнення під час проведення міських заходів, концертних програм, спортивних конкурсів. Освітній процес здійснюють досвідчені педагоги, що мають відповідний фах та підготовку. Відвідування клубів та гуртків є безкоштовним.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 4 - 5 роки
Образотворче мистецтво (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Ваша дитина любить фарби, хоче навчитися володіти пензлем чи відточити майстерність графічного або живописного зображення? Для малюків віком 4-5 років пропонуємо навчання за програмою образотворчого мистецтва «АкварельКа». Образотворче мистецтво є одним із основних засобів формування у людини, особливо дитини, світогляду, естетичної культури та моралі. Тому всіляке залучання дітей у чарівний світ мистецтва сприяє набагато легшому процесу адаптації до життя у суспільстві. Вже у ранньому віці образотворча діяльність становить одну з найдоступніших та емоційно-захоплюючих форм творчості дитини. Образотворче мистецтво – важливий засіб морального, естетичного виховання дітей, формування художньої культури, загальнолюдських, національних цінностей, гармонійного розвитку особистості. Навчальна програма «АкварельКа» створена на основі навчальної програми з позашкільної освіти «Країна чарівного мистецтва», що міститься у збірнику навчальних програм з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму школи раннього розвитку «Малюк», рекомендованої Міністерством освіти та науки України (лист МОН від 30.01.2018 №1/11-1020), та затверджена наказом Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26.08.2021 № 108-о/д. Програма передбачає навчання у групах підготовчого рівня. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Дебют» (вул. Перемоги, буд. 24). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 10 - 14 роки
“Загальна фізична підготовка” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді. Навчальна програма «Загальна фізична підготовка» укладена на основі навчальної програми з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи, затвердженої наказом МОН від 23.10.2017 № 1407, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 30.10.2020 № 95-о/д. Програма гуртка «Загальна фізична підготовка» складається з окремих самостійних розділів рухової діяльності, які різняться за характером та об’ємом. Спрямована на дітей віком від 10 до 14 років. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Мрія» (вул. Героїв Крут, буд. 3). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 7 роки
Ранній гармонійний розвиток та англійська мова «Smart kids» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
На сучасному етапі в українському суспільстві зросла потреба у спілкуванні та співпраці між народами. Вивчення хоч однієї іноземної мови не лише розвине індивідуальні мовленнєві здібності дитини, а й створить передумови для оволодіння в подальшому іншими мовами, полегшить життя у багатонаціональній державі та світі, виховає толерантне ставлення до носіїв інших культур і мов. Дитина 6-го та 7-го років життя здатна успішно оволодівати іноземною мовою, не втрачаючи інтересу до її вивчення, на основі свідомого й мотивованого навчання. Програма реалізується у гуртку «Smart kids» та спрямована на вихованців віком 6-7 років.У програмі поєднанні мовленнєве спілкування, яке відбувається в ігровій формі, з елементами рухової, образотворчої, музичної та пізнавальної діяльності. Навчальна програма «Перші кроки в англійській мові» створена на основі навчальної програми з позашкільної освіти «Перші кроки в англійській мові», яка розміщена у збірнику навчальних програм з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму школи раннього розвитку «Малюк», рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист МОН від 30.01.2018 № 1/11-1020) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Дебют» (вул. Перемоги, буд. 24/2). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 9 роки
Хореографічний гурток “Stimul” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Сучасна хореографія є однією з доступних і перспективних форм естетичного виховання дітей, що забезпечує більш повний розвиток індивідуальних здібностей, сприяє естетичному розвитку вихованців, зростанню їх загальної культури. Навчальна програма реалізується у хореографічному гуртку «Stimul» та розроблена у відповідності до інструктивного листа Міністерства освіти і науки України від 18.07.2013 р № 1/9 -502. «Про навчальні програми з позашкільної освіти», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 05.06.2013р.№14 1/10-1685 «Про методичні рекомендації щодо змісту та оформлення навчальних програм з позашкільної освіти» та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 28.11.2019 № 127-о/д. В основу програми покладено зміст типових програм з позашкільної освіти художньо-естетичного напрямку. Принциповою відмінністю навчальної програми є поєднання хореографічного, циркового мистецтва і спорту (акробатики, гімнастики, загальної фізичної і спортивної підготовки) для збагачення емоційно естетичного досвіду вихованців у хореографічній діяльності, досягнення максимально можливого рівня фізичної, естетичної, психологічної підготовки для здійснення різнопланової творчої діяльності. Програма передбачає навчання дітей у групі початкового рівня, спрямована на вихованців віком від 6 до 9 років. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Орхідея» (вул. Мічуріна, буд. 87). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 8 роки
Студія рукоділля “”Happy Art” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Неможливо уявити життя та побут сучасної людини без речей та виробів, виконаних власними руками. Процес рукоділля творчий, він приносить радість, дає можливість виразити себе, побачити в звичному й повсякденному житті красу та гармонію. І дуже важливо навчити цьому дітей, сформувати у них потребу в красі, в самовираженні через творчість. У зв’язку з цим пропонується програма «Студія рукоділля», яка реалізується у студії рукоділля "Happy Art". Навчальна програма «Студія рукоділля» створена на основі програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – 267 с.; програми «Декоративно-ужиткове мистецтво», схваленої для використання в закладах позашкільної освіти (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1223); витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 № 4; навчальної програми з позашкільної освіти «Нитяна графіка», укладач Гавліцька Н.О. 2020 та навчальної програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму «Ниткографія», автор Гурик Л.П. 26 с. та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 30 жовтня № 95-о/д. Програма спрямована на вихованців віком від 6 років, передбачає 1 рік навчання за початковим рівнем. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Веселка» (вул. Велика набережна, буд. 5). Дитячо-юнацький клуб «Прометей» (вул. Мічуріна, буд. 73). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 12 роки
Декоративно-ужиткове мистецтво “Макраме” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Макраме є надзвичайно цікавим, стародавнім і одночасно сучасним видом декоративно-ужиткового мистецтва. Наразі за допомогою виробів в техніці макраме оздоблюються приміщення, декоруються зали тощо. Попит на техніки «hаnd&made» є дуже актуальним та затребуваним. Питання розвитку художніх здібностей дітей, формування ключових та загальнопрофесійних компетентностей з метою підготовки дітей до майбутнього життя та професійної діяльності в умовах сьогодення набувають особливої уваги. Навчаючись за програмою, вихованці ознайомлюються з історією розвитку вузликового плетіння в різних країнах світу, в Україні, опановують мистецтво макраме від простого до складного, виготовляють орнаментальні композиції, плетуть оригінальні декоративні вироби. Значна увага на заняттях приділяється розвитку фантазії, художнього смаку, творчої уяви, вихованню доброти, поваги, взаємодопомоги, працелюбства. Навчальна програма «Макраме» реалізується у гуртку «Студія дизайну» та розрахована на роботу з дітьми 6-12 років. Програма передбачає навчання дітей в групах початкового та основного рівнів протягом 3-х років. Навчальна програма «Макраме» створена на основі програми «Декоративно-ужиткове мистецтво», схваленої для використання в закладах позашкільної освіти» (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1223); витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 № 4 та програми «Макраме» зі збірника «Програми для позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: художньо-естетичний напрям» / Артюх В.В., Білай І.А. та ін. — К., 2012 (лист МОН України від 02.04.2012 № 1/11-4294) та затверджена наказом у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 30 жовтня 2020 року № 95-о/д. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Прометей» (вул. Мічуріна, буд. 73); Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд. 29). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 11 роки
Програма декоративно-ужиткового мистецтва “Умілі ручки” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Якщо бажаєте опанувати техніки: паперопластику, скульптуру, в’язання на спицях та гачком, тканинну аплікацію, навчитися виготовляти сувенірні предмети та речі з ниток та тканини, оздоблювати їх стрічками, бісером, пропонуємо навчання за програмою декоративно-ужиткового мистецтва «Умілі ручки». Хенд мейд у наш час є одним із популярних видів рукоділля. Це – приємний та корисний вид праці, мистецтво краси, фантазії, естетичної насолоди; мистецтво мудрого декоративного відтворення світу, природи, почуттів людини; широкі можливості для виявлення смаку, творчої фантазії. Програма спрямована на виховання у дітей почуття прекрасного, національної самосвідомості, любові до рідного краю. Укладена навчальна програма на основі навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», схваленої для використання в закладах позашкільної освіти (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 2.1/12-Г-1223; витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 27.12.2019 № 4) та затверджена наказом Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26.08.2021 № 108-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Пошук» (наб. Лейтенанта Дніпрова, буд. 80); Дитячо-юнацький клуб «Старт» (вул. Шкільна, буд. 13/10); Дитячо-юнацький клуб «Олімп» (вул. Республіканська, буд. 140). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 5 - 8 роки
Програма вокального співу “Мелодія” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Вокальне мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам виконання, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості. Під час занять за програмою діти знайомляться з азами музичної грамоти, освоюють вокал ансамблевий та сольний, вивчають пісні народні та авторські. Заняття за програмою націлені на те, щоб у вихованців вдало почали розвиватися голос, слух, творче мислення, артистизм. Під час реалізації програми практикується індивідуальне виконання пісень, інсценізацію пісень та виконання ритмічних рухів під музику. Кінцевим результатом роботи над програмою є концерні виступи. Це можливість виявити індивідуальність дитини-співака, вміння використати усі ті навички, які вона набула протягом певного часу. Навчальна програма вокального співу «Мелодія» розроблена на основі навчальної програми з позашкільної освіти «Музична абетка», яка схвалена науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 № 21.1/12-Г-406), та затверджена наказом Департаменту у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 26.08.2021 № 108-о/д. Програма передбачає навчання у групі початкового рівня. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Орхідея» (наб. Лейтенанта Дніпрова, буд. 80). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 15 - 17 роки
“Загальна фізична підготовка” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Для того, щоб діти та підлітки мали добре здоров’я, гармонійно розвивалися, мали більшу працездатність під час освітнього процесу, необхідно залучати їх до активної рухової діяльності та фізичних навантажень. Заповнити прогалини в фізичному розвитку підростаючого покоління покликана програма загальної фізичної підготовки. Під час навчань за програмою учнівська молодь отримують знання про різні види спорту та загальну фізичну підготовку, вивчають комплекс загальнорозвиваючих вправ, відбувається підготовка організму до навантажень
Читати далі
Вік: 6 - 10 роки
Програма “Оздоровча гімнастика” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Оздоровчий напрям у вихованні – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку дитини. Рухова активність та спрямоване фізичне навантаження закладають фундамент для майбутнього активного та здорового життя людини. Рухливі ігри, комплекси вправ для ранкової гімнастики, загальна фізична підготовка – це профілактика багатьох захворювань. Програма передбачає проведення ситуаційно-рольових та сюжетнорольових ігор, ігор-бесід, ігор-мандрівок, екскурсій, ігрових вправ, колективних творчих панно, бесід, конкурсів, рухливих ігор, вікторин, виставок малюнків, спортивних змагань, козацьких забав, веселих стартів, естафет. Кожне заняття обов’язково включає в себе: комплекс вправ для профілактики порушень постави; оздоровчі дихальні вправи; загальну фізичну підготовку; знайомство з принципами здорового способу життя; рухливі та народні ігри. При цьому навчальний матеріал адаптований до занять з вихованцями різного віку та рівня підготовленості, передбачає загальноосвітню, а не спортивну спрямованість і містить найпростіші елементи техніки та дій, теоретичні відомості, а також вправи для розвитку фізичних якостей. Заняття мають рекреаційно-оздоровчий характер з помірними навантаженнями. Навчальна програма з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Оздоровча гімнастика» схвалена для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 2 від 26.06.2019 року, лист ІМЗО від 08.07.2019 № 22.1/12-Г-590) Місце реалізації програми: Керівник Павлюк Ю.Г. Дитячо-юнацький клуб «Старт» (вул. Шкільна, буд. 13/10); Керівник Іноятов Х.З. Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» (вул. Нагірна, буд. 4); Дитячо-юнацький клуб «Реал» (вул. Сумська, буд. 48); Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 6 - 10 роки
Програма “Оздоровча фізкультура” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Для того, щоб діти та підлітки мали добре здоров’я, гармонійно розвивалися, мали більшу працездатність під час освітнього процесу, необхідно залучати їх до активної рухливої діяльності та фізичних навантажень. Заповнити прогалини в фізичному розвитку підростаючого покоління покликана програма «Оздоровча фізкультура». Під час навчань за програмою, діти отримують знання про різні види спорту та загальну фізичну підготовку, вивчають комплекс загальнорозвиваючих вправ, відбувається підготовка організму до навантажень. Значна увага приділяється формуванню здорового способу життя, організації заходів як загально розвиваючого характеру, так і спортивного спрямування. Навчальна програма «Оздоровча фізкультура» укладена на основі навчальної програми з позашкільної освіти оздоровчого напряму «Оздоровча гімнастика», автор Маринич В. Л., схваленої для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 2 від 26.06.2019 року, лист ІМЗО від 08.07.2019 № 22.1/12-Г-590) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01 вересня 2020 № 81 о/д. Місце реалізації програми: дитячо-юнацький клуб «Аврора» (просп. Лесі Українки, буд. 24); дитячо-юнацький клуб «Джерельце» (вул. Героїв України, буд. 9); дитячо-юнацький клуб «Фортуна» (просп. Лесі Українки, буд. 7) Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 8 - 15 роки
Програма гуртка “Хортинг” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Одним із дієвих засобів фізичного та морально-етичного виховання дітей є бойовий хортинг, який сприяє вихованню особистості з високою внутрішньою культурою та гармонійному формуванню фізичного апарату дитини. Бойовий хортинг – національний професійно-прикладний вид спорту України, заснований на культурних, оздоровчих і бойових традиціях українського народу. Із 2010 року хортинг внесено до Переліку видів спорту, що визнані в Україні. Бойовий хортинг – це багаторічний спеціально організований процес навчання, всебічного розвитку, морально-етичного виховання й оздоровлення дітей і молоді. Навчальний матеріал програми адаптований до занять із вихованцями різного рівня підготовленості, містить теоретичні відомості, елементи базової техніки бойового хортингу, що подані у вигляді оздоровчих фізичних вправ та імітаційних формальних комплексів, а також вправи з елементами самозахисту бойового хортингу. У процесі навчання вихованців бойового хортингу застосовуються такі методи, як показ вправ, демонстрація вправ на схемі, макеті, екрані, розповідь, пояснення, метод вправ і його варіанти: початкове вивчення технічних дій у цілому або частинами, метод багаторазового повторення. На навчання за програмою приймаються діти, які виявляють інтерес та бажання до занять хортингом, не мають медичних протипоказань та відносяться до основної медичної групи. Спрямована на вихованців віком від 8 до 15 років. Навчальна програма «Хортинг» розроблена на основі навчальної програми з бойового хортингу для позашкільних навчальних закладів, автор Е. А. Єрьоменко, схваленої Науково-методичною комісією з організації спортивно-оздоровчої роботи Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО Міністерства освіти і науки України № 22.1/12-Г-357 від 12.06.2020 р.), та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Авангард» (вул. Чумацький шлях, буд. 7). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 10 - 17 роки
Програма вокального напряму “Сольний спів” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Пісня – це скарб народу, вона має магічну силу, яка проходить крізь організм і душу людини, несе і радість і смуток, а також дає їй силу та натхнення. Навчальна програма «Сольний спів» створена на основі навчальної програми вокального мистецтва, розміщеної у збірнику «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (вокальний, музичний, театральний, цирковий профілі)», випуск 1, Київ 2016, рекомендованої Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) та програми «Постановка голосу (індивідуальний вокал)» та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Реалізується програма у гуртку вокального співу «Сонячне сяйво» та спрямована на вихованців віком 10-17 років. Навчальна програма «Сольний спів» передбачає індивідуальну форму роботи, що обумовлена особливостями будови голосового апарату кожної дитини з урахуванням індивідуалізації, вікових особливостей; гармонізації системи ціннісних орієнтацій вихованців. Заняття проводяться в групах, які налічують від 1 до 5 вихованців. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Метеор» (вул. Павлова, буд. 8); Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. В.Пугачова, буд. 27). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 5 - 16 роки
Програма вокального напряму “Сонячне сяйво” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Пісня супроводжує дитину із самого раннього віку, пісня, як народна, так і сучасна, вчить премудрості життя, спілкування, допомагає розібратися в життєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, до природи, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті й ніжні почуття. Навчальна програма вокального співу «Сонячне сяйво» укладена на основі навчальної програми вокального мистецтва, розміщеної у збірнику «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (вокальний, музичний, театральний, цирковий профілі)». Випуск 1, Київ 2016, рекомендованої Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Розрахована програма на вихованців віком від 5 років, на дітей, які мають здоровий голосовий апарат та задовільні вокальні й музичні дані, на дітей як з вокальною підготовкою, так і без співочої практики. На заняттях гуртка розвиваються творчі здібності дітей, виховується глибоке почуття любові до пісні, до музики. Окрім розучування пісень програмою передбачено засвоєння вихованцями основ нотної грамоти, слухання музики та музично-ритмічна творчість. Включаються елементи теорії музики. Вирішується оздоровчо-корекційне завдання: дихальні вправи, що використовуються на заняттях, допомагають оздоровити органи дихання. Спів благотворно впливає на розвиток голосу і допомагає будувати плавне і безперервне мовлення. Програма передбачає 5 років навчання за початковим, основним і вищим рівнями. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Гармонія» (просп. Свободи, буд. 63); Дитячо-юнацький клуб «Метеор» (вул. Павлова, буд. 8); Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. В.Пугачова, буд. 27). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 10 роки
Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Навчальна програма реалізується у гурту декоративно-ужиткового напряму «Природа і фантазія» та спрямована на вихованців 6-10 років. Робота з природним матеріалом дає великі можливості для зближення дітей з рідною природою, виховання дбайливого ставлення до неї і формування перших трудових навиків. Декоративно-ужиткове мистецтво містить вироблену віками техніку виконання, в якому реалізуються багатовікові традиції народу. Декоративно-ужиткове мистецтво є джерелом духовного розвитку особистості. Його дія на людину невичерпна за своїми можливостями, багатством та універсальністю, адже воно впливає на психічну діяльність, формує та розвиває почуття, моральні та естетичні ідеали, творче мислення та науковий світогляд. Завдяки її символічної, образної мови, учні мають можливість глибше пізнати історію рідного краю, свого народу, України. Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», автор Корнієнко А. В. схвалена для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України № 3 від 13.09.2019 року; лист ІМЗО від 27.09.2019 № 22.1/12-Г-964). Програма реалізується у групі початкового рівня. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд.29) Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 14 - 17 роки
Програма “Школа успіху” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Навчальна програма «Школа успіху» схвалена для використання в закладах позашкільної освіти» (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1227); витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 № 4). Час освітніх, соціально-економічних та адміністративно-територіальних трансформацій в нашій державі актуалізує потребу в забезпеченні наступності між повною загальною середньою (Нова українська школа) та позашкільною освітою у частині створення сприятливих умов для максимально повного розвитку в учнівської молоді ключових, соціальних, громадянських, професійних компетентностей, наскрізних умінь та лідерських якостей. Програма охоплює теоретичну та практичну складові освітнього процесу. На заняттях відбувається засвоєння вихованцями навчального змісту програми через інтерактивні форми роботи, техніки формувального оцінювання, діяльнісний, компетентнісний, особистісно орієнтований, аксіологічний та акмеологічний підходи, які є методологічною основою навчальної програми «Школи успіху». В освітньому процесі перевага надається практичним заняттям, на яких вихованці безпосередньо можуть набувають необхідних та значущих для них навичок і компетентностей. Навчальна програма «Школа успіху» спрямована на вихованців віком 14-17 років і не потребує від них спеціальної підготовки та знань. Програма розрахована на 1 рік навчання за початковим рівнем. Місце реалізації програми: Приміщення Молодіжного Парламенту Кременчука (вул. Шевченка, буд. 19/3). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 10 - 14 роки
Програма “Загальна фізична підготовка, айкідо” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді. Навчальна програма «Загальна фізична підготовка, айкідо» укладена на основі навчальної програми з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 класи, затвердженої наказом МОН від 23.10.2017 № 1407, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Програма гуртка загальної фізичної підготовки містить теми, спрямовані на вдосконалення навичок в окремих видах спорту, переважна кількість годин відводиться на вивчення айкідо. Айкідо – це вид спорту, який сприяє найкращому поєднанню розумових та фізичних навантажень, розвиває творчі здібності, життєво необхідні навички, виховує такі риси характеру, як цілеспрямованість, ініціативність, самостійність, витривалість, наполегливість, уміння орієнтуватися за будь-яких обставин, зміцнює здоров’я. Це важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку учнівської молоді та гармонійного розвитку особистості. При цьому навчальний матеріал адаптований до занять з вихованцями різного рівня підготовленості, передбачає загальноосвітню, а не спортивну спрямованість і містить найпростіші елементи техніки та дій, теоретичні відомості, а також вправи для розвитку фізичних якостей. Спрямована на дітей віком від 10 до 14 років. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» (вул. Нагірна, буд. 4). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 7 - 10 роки
Програма гуртка декоративно-ужиткового мистецтва “Дизайн та екологія” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Значне місце у формуванні особистості дитини займає декоративно-ужиткове мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високо-естетичні смаки, вміння розуміти та оцінювати твори мистецтва, пам’ятки архітектури, красу й багатство природи. Навчальна програма декоративно-ужиткового мистецтва «Дизайн та екологія» укладена на основі навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», автор: Васкевич О. Є., схваленої для використання в закладах позашкільної освіти» (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1223; витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 23.12.2019 № 4) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. На заняттях гуртка діти освоюють техніки паперопластики, роботи з природними матеріалами, квілінга, апсайклінга, вчаться працювати з фетром, виготовляти сувеніри та тематичні вироби. Програма спрямована на вихованців віком від 7 до 10 років, передбачає 3 роки навчання за початковим та основним рівнями. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Аврора» (проспект Лесі Українки, буд. 24); Дитячо-юнацький клуб «Джерельце» (вул. Героїв України, буд. 9); Дитячо-юнацький клуб «Мрія» (вул. Героїв Крут, буд. 3). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 12 роки
Програма гуртка декоративно-ужиткового мистецтво “Веселка” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Значне місце у формуванні особистості дитини займає декоративно-ужиткове мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти та оцінювати твори мистецтва, пам’ятки архітектури, красу й багатство природи. Створення навчальної програми декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» обумовлено необхідністю вдосконалення концептуальних підходів до художнього-естетичного виховання дітей засобами декоративно-ужиткового мистецтва, акумуляції сучасних технологій, методів, форм, засобів освітньої діяльності та їх упровадження в освітню діяльність гуртка. Програма декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» створена на основі навчальної програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Декоративно-ужиткове мистецтво», автор Васкевич О. Є., яка схвалена для використання в закладах позашкільної освіти (лист ІМЗО від 27.12.2019 № 22.1/12-Г-1223; витяг з протоколу засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти МОН України від 27.12.2019 № 4) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. На заняттях гуртка діти освоюють техніки паперопластики, роботи з природними матеріалами, гаптування шовковими стрічками, вчаться створювати тематичні роботи до календарно-обрядових свят тощо. Програма спрямована на вихованців віком від 6 до 12 років, передбачає 3 роки навчання за початковим та основним рівнями. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Пошук» (набережна лейтенанта Дніпрова, буд. 80). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 5 - 17 роки
Програма з образотворчого мистецтва гуртка “Апельсин” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Образотворче мистецтво відображає дійсність у наочних образах, відтворює об’єктивно наявні властивості реального світу: об’єм, колір, просторовість, матеріальну форму предмета, світлоповітряне середовище тощо. Навчальна програма гуртка образотворчого мистецтва «Апельсин» укладена на основі навчальної програми з позашкільної освіти «Образотворче мистецтво» (В.П. Міщенко, Н.В.Панченко), рекомендованої Міністерством освіти і науки України, Інститутом модернізації змісту освіти та схваленої науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, протокол №3 від 29.12.2015, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2018 № 138-о/д. Дана програма побудована на основі особистісно-орієнтованого, діяльнісного, компетентнісного підходів до навчання образотворчому мистецтву вихованців 5-17 років. Програма передбачає систему занять, де діти набувають уміння бачити красу навколишнього світу і бажання оберігати її, опановують навички та вміння з образотворчого мистецтва; отримують уявлення про жанри і види образотворчого мистецтва та інші види візуальної творчості. Освоюючи програму, діти навчаються працювати в живописних, графічних, декоративних техніках. Набувають навичок роботи з графічними матеріалами: олівцем, пастеллю, тушшю та пером; матеріалами, що використовуються у живописних техніках: гуашевими, акварельними фарбами. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Данко» (вул. Ціолковського, буд. 42). Дитячо-юнацький клуб «Дебют» (вул. Перемоги, буд. 24/2). Дитячо-юнацький клуб «Дивограй» (вул. Шевченка, буд. 64). Дитячо-юнацький клуб «Реал» (вул. Сумська, буд. 48) Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма студії естрадно-спортивного танцю “Орхідея” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Сучасна хореографія є однією з доступних і перспективних форм естетичного виховання дітей, що забезпечує більш повний розвиток індивідуальних здібностей, сприяє естетичному розвитку вихованців, зростанню їх загальної культури. Навчальна програма реалізується у студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея», створена на основі навчальної програми сучасної хореографії, розміщеної у збірнику «Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (вокальний, музичний, театральний, цирковий профілі). Випуск 1, Київ 2016, рекомендованої Міністерством освіти і науки (лист від 08.04.2016 № 1/11-4657) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01.09.2020 № 81-о/д. Принциповою відмінністю навчальної програми є поєднання хореографічного, циркового мистецтва і спорту (акробатики, гімнастики, загальної фізичної і спортивної підготовки) для збагачення емоційно естетичного досвіду вихованців у хореографічній діяльності, досягнення максимально можливого рівня фізичної, естетичної, психологічної підготовки для здійснення різнопланової творчої діяльності. Програма передбачає систематичне і послідовне навчання для всебічного розвитку, естетичного виховання та формування здорового способу життя дітей та молоді. Програма передбачає навчання дітей у групах початкового та основного рівнів, спрямована на вихованців віком від 6 років. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Орхідея» (вул. Мічуріна, буд. 87). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 7 - 11 роки
Програма гуртка виготовлення сувенірів “Скринька” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Іграшка – це власна дитяча фантазія, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею. Якщо бажаєте опанувати техніку виготовлення іграшки, пропонуємо навчання за програмою виготовлення сувенірів «Скринька». Реалізація програми сприяє оволодінню навичками виготовлення різноманітних іграшок-сувенірів, формуванню вмінь і навичок роботи з різними матеріалами та інструментами, прийомів виготовлення іграшки та виконання технологічних операцій, формуванню відчуття причетності до процесу творення разом із впевненістю у своїх силах: придумати іграшку, виконати її, відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно та ще й за власним бажанням. Навчальна програма з виготовлення сувенірів «Скринька» художньо-естетичного напряму декоративно-ужиткового профілю розроблена на основі навчальної програми виготовлення іграшок-сувенірів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 01 вересня 2020 № 81 о/д Програма реалізується у дитячо-юнацьких клубах за місцем проживання: клуб «Орлятко» за адресою вул. Небесної Сотні, 22/13 клуб «Супутник» за адресою вул. Київська, 52 клуб «Гармонія» за адресою вул. проспект Свободи, 63 Клуб «Метеор» за адресою вул. Павлова, 8 Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 4 - 5 роки
Програма з позашкільної освіти «Танцювальна мозаїка» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Навчальна програма з позашкільної освіти «Танцювальна мозаїка» реалізується в студії естрадно-спортивного танцю «Орхідея», є підготовчим відділенням гуртка. Програма схвалена науково-методичною комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол №2 від 29.06.2017) (лист ІМЗО від 18.07.2017 № 21.1/12-Г-406) Хореографічна діяльність дітей є одним із засобів їхнього естетичного виховання та фізичного розвитку. Її сутністю є музично-рухова активність, під час якої діти опановують, відтворюють танцювальні рухи; удосконалюють фізичну красу, зміцнюють здоров’я тощо. Програмою передбачено ознайомлення з елементами рухів класичного, народного, бального танців, танцювальними комбінаціями на основі сучасної пластики, розучування їх та закріплення. Виконання вправ забезпечує зміцнення м’язів, формування правильної постави, сприяє загальному фізичному розвитку дітей. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Орхідея» (вул. Мічуріна, буд. 87). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма).
Читати далі
Вік: 4 - 5 роки
Програма раннього гармонійного розвитку (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Програма гуртка – це розвиваючі заняття для дітей 4-5 років, які розвивають основні пізнавальні процеси дитини: відчуття, мислення, уяву, пам’ять і увагу. Саме у нас на заняттях малюк привчиться до систематичної роботи, збагатиться знаннями про навколишній світ, ознайомиться з азами англійської мови, зможе сформувати базові вміння школяра молодших класів, розвивати свої творчі задатки та здібності. Навчання представляється виключно у формі гри. Програма гуртка раннього гармонійного розвитку “Сонечко” створена на основі комплексної програми розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку “Соняшник”, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, типової освітньої програми НУШ, розробленої під керівництвом О.Я. Савченко, затвердженої Колегією Міністерства освіти і науки 22 лютого 2018 року та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02 вересня 2019 року № 99 – о/д. Курс навчання розрахований на початковий рівень у групах для дітей 4-го року життя та дітей 5-го року життя, передбачає 144 години на рік. Заняття проходять двічі на тиждень. Програма реалізується у дитячо-юнацькому клубах за місцем проживання: клуб “Дивограй” за адресою вул. Шевченка, 64. клуб “Дебют” за адресою вул. Перемоги, 24/2. Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 5 роки
Програма раннього гармонійного розвитку та англійської мови «Бембі» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Актуальність навчальної програми раннього гармонійного розвитку та англійської мови пов’язана з формуванням у дітей комунікативних компетенцій на засадах набутого лінгвістичного, мовленнєвого та соціокультурного досвіду. Заняття в гуртку англійської мови допомагають дітям розумно і цікаво проводити свій вільний час, пробуджують допитливість, любов до знань, розширюють кругозір та лінгвістичну базу, полегшують та покращують засвоєння матеріалу шкільних предметів («Англійська мова», «Світова література», «Географія», «Історія», «Мистецтво», «Музика»), допомагають дитині задовольнити потреби у творчій самореалізації та подолати психологічний бар’єр у спілкуванні, виховують риси толерантної та відкритої для спілкування з світом особистості, формують позитивне і креативне світосприйняття. Навчання представляється виключно у формі гри. Навчальна програма гуртка раннього гармонійного розвитку та англійської мови створена на основі комплексної програми розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку «Соняшник», рекомендованою Міністерством освіти і науки України, програми «Англійська мова для дітей дошкільного віку», схваленої комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 25.07.2015 №14.1/12-Г-952) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02 вересня 2019 року № 99 – о/д. Курс навчання розрахований на початковий рівень у групах для дітей 5-ти років, передбачає 144 години на рік. Заняття проходять двічі на тиждень. Програма реалізується у дитячо-юнацькому клубах за місцем проживання: клуб “Джерельце” за адресою вул. Героїв України, 9. клуб “Меркурій” за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 12. клуб “Промінь” за адресою вул. Володимира Великого, 14. Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 6 - 16 роки
Образотворче мистецтво «Барви» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Пропонуємо не просто навчання за навчальною програмою, а приєднатися до великого творчого колективу вихованців зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви», де й реалізується дана програма. Значне місце у формуванні особистості дитини займає мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти і оцінювати твори мистецтва, пам’ятки історії і архітектури, красу, багатство природи. Образотворче мистецтво – важливий засіб морального, естетичного виховання дітей, формування художньої культури, загальнолюдських, національних цінностей, гармонійного розвитку особистості. Образотворче мистецтво є одним із основних засобів формування у людини, особливо дитини, світогляду, естетичної культури та моралі. Тому всіляке залучання дітей у чарівний світ мистецтва сприяє набагато легшому процесу адаптації до життя у суспільстві. Навчальна програма створена на основі програми «Образотворче мистецтво» (автор – Вержбицька І.В.), схваленої для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06. 06. 2018 № 22.1/12-Г-322), та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового, основного та вищого рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Дніпро» (вул. Миру, буд. 27). Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» (вул. Нагірна, буд. 4). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 5 - 15 роки
Образотворче мистецтво «Різнобарв’я» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Заняття з образотворчого мистецтва є універсальними у вирішенні завдань художнього й особистісного розвитку дітей. Тож пропонуємо заняття за навчальною програмою з образотворчого мистецтва. На заняттях малювання чергується з ліпленням, аплікацією та конструюванням. Виконання малюнків кольоровими олівцями – одне з найулюбленіших занять дітей та учнівської молоді, яке сприяє розвитку їх фантазії та творчої активності. Використання фарб має велике значення для розвитку відчуття кольору та форми. Заняття з ліплення та аплікації – це знайомство з матеріалами різних видів, вивчення законів композиції. Обов’язковою є робота на пленері – малювання тварин і рослин із натури, відтворення стану природи в пейзажах і натюрмортах. Діти вчаться бачити красу навколишнього світу і берегти її. У процесі малювання діти набувають самостійності, виявляють ініціативу, відбувається розвиток уяви, пам'яті, формуються товариські стосунки. Окрім естетичного задоволення від творчої роботи у дітей розвивається дрібна моторика, що в свою чергу стимулює та покращує розумову діяльність, зорову пам'ять та координацію рухів. Навчальна програма укладена на основі програми студії образотворчого мистецтва, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658), та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Веселка» (вул. Велика набережна, буд. 5); Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд. 29); Дитячо-юнацький клуб «Джерельце» (вул. Героїв України, буд. 9). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 5 - 14 роки
Сучасна творчість “Арт-Декор” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Творчі заняття сьогодні – це ефективний інструмент для розвитку мозку, пошуку нових рішень, безкрайнє джерело енергії та можливість зняти стрес. Знайомство з різноманітністю сучасної творчості у виготовленні іграшок-сувенірів – головний засіб зацікавлення вихованців. Заняття за програмою «Сучасна творчість «Арт-Декор» залучають дітей до творчості, розвивають їхні інтереси, підвищують пізнавальну активність, розвивають допитливість, навички гуртківців, увагу, охайність, координацію рухів, працелюбність тощо, формують стійкий інтерес до творчої діяльності. Навчальна програма орієнтована на виготволення сучасних сувенірів, а також освоєння різноманітних технік декоративно-ужиткового мистецтва. Постійний пошук нових технік, нових поєднань матеріалів, творчих експериметнів у поєднанні з цікавою, приємною, невимушеною атмосферою заняття розкриває внутрішній світ дитини, допомогає реалізувати її творчий потенціал, навчає креативно мислити, формує художній смак, фантазію та наповнює душу дивовижними відчуттями. Програма гуртка передбачає виготовлення сувенірів з вовни (іграшок, панно), фоамірану (квіти, іграшки, панно), пластики (об’ємних фігурок, біжутерії, прикрас), тканини (іграшки, брелоки, броші), ниток (іграшки, міні-панно, блокноти), декоративного паперу (листівки, шоколадниці, бонбоньєрки) та ін. Також програмою передбачено ознайомлення з різними техніками декорування (Об’ємний декупаж (Вінтаж, Прованс, Шебі-шик), Мікс-Медіа, Штучна мозаїка, Скрапбукінг, Стрінг Арт, Айріс-Фолдінг та ін.). Освоюючи програму, діти оволодівають навичками виготовлення різноманітних виробів-сувенірів, отримують нові корисні знання, можливість реалізувати свій творчий потенціал, навчаються креативно мислити, позитино спілкуватися, самостійно приймати рішення та отримувати величезний заряд позитивної енергії. Роботи Hend made завжди будуть актуальні та цінні. А уміння виготовляти речі власними руками (подарунків) зможе значно заощадити сімейний бюджет, а також несподівано стати додатковим джерелом доходу або вирости до цілого бізнесу. Також навчання за програмою сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до природи, народних традицій, національної свідомості, формуванню естетичного смаку, популяризації народних та сучасних промислів, розвитку позитивних якостей емоційно-вольової сфери (доброзичливого ставлення до людей, охайності і старанності у роботі). Навчальна програма створена на основі програми виготовлення іграшок-сувенірів, рекомендованої Міністерством освіти та науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Дніпро» (вул. Миру, буд. 27). Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. Вадима Пугачова, буд. 27). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 11 - 17 роки
Клуб юних десантників (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)
Принципи «нема завдань, які неможливо виконати», «для десантника немає слова неможливо» покладені в основу програми «Клуб юних десантників». Протягом останніх років значна увага приділяється формуванню у підростаючого покоління патріотичної, національної свідомості і самосвідомості. Також важливим у наш час є набуття знань про історію та функції Збройних Сил України, засвоєння основ Захисту Вітчизни, популяризації професії військового. На вирішення цих завдань спрямована навчальна програма. У плані її реалізації заплановано зустрічі з ветеранами, екскурсії місцями бойової слави, вивчення icтopiї повітряно-десантних військ, поїздки до військових десантних частин, ознайомлення вихованців із військовою топографією, орієнтуванням на місцевості, оволодінням технікою рукопашного бою, стройовою підготовкою, тактикою ПДВ, інженерно-саперною справою, вивчення характеристик парашутів, оволодіння курсу наземної дострибкової підготовки. Програмою передбачено проведення занять у приміщенні та на місцевості, у ході яких вихованці клубу вивчають тактико-технічні характеристики автомата АК-74, ознайомлюються з технікою безпеки, здійснюють польові виходи piзної тривалості та складності, здобувають навички захисту від нападника зі зброєю та без неї, готуються психологічно до виконання стрибка з парашутом. Перед вихованцями поставлена близька мета – польовий вихід, участь у змаганнях, вишколи на місцевості. Перспектива занять за програмою – підготовка вихованців до перебування у літніх таборах (тривалість залежить від віку i рівня підготовленості вихованців). Укладено програму на основі навчальної програми з позашкільної освіти військово-патріотичного напряму «Юні десантники», погодженої науково-методичною радою Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Затверджено програму наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Авангард» (вул. Чумацький шлях, буд. 7). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 9 - 16 роки
Програма “Футбол” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)
Футбол є однією з найпопулярніших спортивних масових ігор. Проведення футбольних змагань, успіхи та поразки української футбольної збірної , проведення єврокубків привертають увагу мільйонів українців незалежно від віку та статі. Проте нині молоде поккоління веде малорухливий спосіб життя, шкільні уроки фізичної культури не в змозі повною мірою задовольнити потребу в руховій активності дітей та підлітків. Тому велику роль у розвитку та вдосконаленні фізичних якостей дітей у вільний від занять час відіграють гуртки фізкультурно-спортивного напрямку, одним із яких є гурток з футболу, де реалізується дана програма. Програма створена на основі навчальної програми з позашкільної освіти фізкультурно-спортивного напряму "Футбол" за авторством В.Г. Накорчемного, рекомендованої науково-методичною радою Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" та затверджена наказом управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18 вересня 2017 року №155 о/д. Програма розрахована на 5 років навчання за початковим та основним рівнями. Місце реалізації програми: дитячо-юнацькі клуби "Джерельце" (вул. Героїв України, 9) та "Прометей" (вул. Мічуріна, 73) Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 6 - 10 роки
Програма “Виготовлення сувенірів “Майстриня”” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)
Світ сувенірів цікавий і неповторний. Це можливість працювати з найрізноманітнішими матеріалами, а також власноруч приготувати подарунок до свят. Навчання за програмою з виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно та цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань. Освоюючи програму, діти набувають навичок роботи з природними матеріалами, з папером та картоном, з текстильними матеріалами, бісером тощо, вчаться виготовляти сувеніри з різних матеріалів. Заняття за програмою дають основу для практичного застосування отриманих знань та умінь у житті. Навчальна програма з виготовлення сувенірів «Майстриня» укладена на основі навчальної програми з виготовлення сувенірів художньо-технічного профілю, рекомендованої Міністерством освіти та науки України  та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18.09.2018 № 138-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Старт» (вул. Шкільна, буд. 13/10). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 11 - 14 роки
Програма “Цифрова фотографія «COLORS»” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)
Фотографія є найпоширенішим і найпопулярнішим видом мистецтва серед учнівської молоді. Бажаючим навчитися творчо працювати над створенням фотознімків, розвивати художній смак та творчу уяву, фантазію, логічне мислення пропонуємо навчання за програмою «Цифрова фотографія «COLORS». Програмою передбачено ознайомлення з основами фотографії: найпоширенішою, доступною для дітей та підлітків фотоапаратурою й обладнанням; основними поняттями та етапами фотопроцесу, жанрами фотографії та композиції, з можливостями сучасних фотоапаратів, використання комп’ютерної техніки. Особлива увага приділяється практичному фотографуванню. Разом з цим гуртківців навчають бережно ставитися до обладнання для фотозйомки, чітко дотримуватися правил техніки безпеки. Програма створена на основі програми гуртка юних фотоаматорів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.02.2018 № 29-о/д. Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Реал» (вул. Сумська, буд. 48). Дитячо-юнацький клуб «Сузір’я» (вул. Олексія Древаля, буд. 27А). Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 6 - 13 роки
Програма образотворчого мистецтва “Барвінок” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)
Ваша дитина любить фарби, хоче навчитися володіти пензлем чи відточити майстерність графічного або живописного зображення, пропонуємо навчання за програмою образотворчого мистецтва «Барвінок».Розвивати почуття прекрасного, сформувати естетичний смак, навчитися розуміти і оцінювати твори мистецтва, історії і архітектури, красу, багатство природи Ваша дитина зможе, опановуючи програму образотворчого мистецтва «Барвінок». Програма складена на основі програми образотворчого мистецтва автори В.П. Міщенко, Н.В. Панченко, схваленої науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, протокол №3 від 29.12.2015 Програма передбачає навчання за початковим та основним рівнями два та три рази на тиждень. У процесі малювання, діти набувають самостійності та ініціативності, розвитку уяви, пам'яті , виховуються товариські стосунки, вчаться бачити красу навколишнього світу і берегти її. Окрім естетичного задоволення від творчої роботи у дітей розвивається дрібна моторика, що в свою чергу стимулює та покращює розумову діяльність, зорову пам'ять та координацію рухів. Програма реалізується за початковим рівнем у дитячо-юнацьких клубах: «Пошук» за адресою наб. Л. Дніпрова, 80 «Старт» за адресою вул. Шкільна, 13/10 «Олімп» за адресою вул. Республіканська, 140 Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі
Вік: 4 - 5 роки
Програма “Ранній гармонійний розвиток дитини” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)
Програма гуртка - це розвиваючі заняття для дітей 4-5 років, які розвивають основні пізнавальні процеси дитини: відчуття, мислення, уяву, пам'ять і увагу. Саме у нас на заняттях малюк привчиться до систематичної роботи, збагатиться знаннями про навколишній світ, зможе сформувати базові вміння школяра молодших класів, розвивати свої творчі задатки та здібності. Навчання представляється виключно у формі гри. Програма гуртка раннього гармонійного розвитку "Смайлик" створена на основі комплексної програми розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку "Сояшник", рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18 вересня 2017 року № 155 - о/д. Курс навчання розрахований на початковий рівень у групах для дітей 4-го року життя та дітей 5-го року життя, передбачає 144 години на рік. Заняття проходять двічі на тиждень. Програма реалізується у дитячо-юнацькому клубі за місцем проживання "Сузір'я" за адресою вул. Олексія Древаля, 27А. Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)
Читати далі