Кацків Оксана

Кацків Оксана - керівник танцювального гуртка Народного дому с.Мшана, музичний керівник дошкільного відділення Мшанського НВК ім.Степана Тисляка.

В 1999 р. працювала викладачем фортепіано в Годоцькій ДМШ.

Протягом 3-х років є керівником танювального колективу "Смайлики", який розпочинав роботу на волонтерській основі. Колектив неодноразово приймав учсть у районних фестивалях та обласних виступах,де був нагороджений почесними грамотами та призами.

Протягом 5-ти років займаюсь з вокально-хореографічним ансамблем "Зірочки", який неодноразово приймав участь у концертах в сільському та районному Народних Домах.

Запропоновані програми:

Вік: 6 - 9 роки
Програма хореографічного гуртка “Діти України”
Основне завдання програми танцювального гуртка - задовольнити зацікавленість дітей у вибраному виді мистецтва, сприяти  естетичному і фізичному вихованню дитини, її всебічному і гармонійному розвитку як особистості. Займаючись танцями діти набувають не тільки професійні навички, а збагачуються розвитком цілого комплексу рис: почуттям колективізму, працьовитості, витримки, чуйності, милосердя, що дуже важливо на життєвому шляху.Робота в танцювальному гуртку спрямована на залучення дітей до загальнолюдських культурних цінностей, на розвиток  художнього смаку та емоційної сфери дитини, вихованню позитивних форм поведінки та спілкування, формуванню навичок психорегуляції . Бо танок, як один із видів розваги сприяє емоційній розрядці, подоланню негативних емоцій, зняттю напруження.В ході занять діти не тільки вчаться основним танцювальним елементам, але і зможуть спілкуватись на мові танцю, стануть впевненіші в собі, зацікавляться танцями, як видом творчої діяльності, що сприятиме їх успішної адаптації в суспільстві.
Читати далі