Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 70 Кременчуцької міської ради Полтавської області

  Головною метою дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 70  є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 70 на безоплатній основі  працює  гурток "Талановиті пальчики"

Запропоновані програми:

Вік: 6 роки
Програма “Талановиті пальчики” (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 70 м. Кременчук)
Основна увага акцентована на виявлення та розвиток художніх і творчих здібностей дітей. Формування уявлень про різні види мистецтва та їх характерні особливості. "Радість творчості" парціальна програма з художньо-естетичного розвитку дітей раннього і дошкільного віку. Пн.-Пт. 14.30 – 18.00
Читати далі