Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 Кременчуцької міської ради Полтавської області

У глобалізованому суспільстві особливо важливого значення набувають засоби комунікації. Усе актуальнішою стає проблема вивчення іноземних мов як найпотужнішого комунікативного засобу. Досвід доводить, що цей процес слід починати з раннього дитинства й у межах інноваційних технологій. Психологічна та дидактична наука спрямовує методико-лінгвістичний процес на вивчення дітьми іноземної мови відповідно до новоутворень сенситивних періодів їхнього розвитку.

Щодо дошкільників, то слід зважити на їхній інтенсивний фізіологічний та психологічний розвиток, який реалізовується в грі як провідному виді діяльності .У дошкільному віці в дітей формуються психологічні новоутворення, пов язані з їхньою руховою активністю та лінгвістичною діяльністю. Гра як провідний тип діяльності на цьому етапі дає змогу забезпечувати інтенсивний розвиток дитини в руховій навчально-пізнавальній діяльності. Що раніше починається адекватне розвитку дитини грамотне навчання, то кращий буде подальший її інтелектуальний потенціал.

На базі закладу працює гурток з англійської мови «Розмовляємо англійською» 

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 5 - 6 роки
Програма “Розмовляємо англійською” (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 65 Кременчуцької міської ради Полтавської області)
Цілеспрямовано навчати  дітей спілкуватись англійською мовою в межах комунікативного мінімуму. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років  «Дитина», варіативна частина  «Подорожуємо у світ англійської мови», затвердженої Міністерством освіти і науки України Київський університет імені Бориса Грінченка, від 09.11.2015р. Графік роботи гуртка з англійської мови Понеділок – 15.40-16.45 Вівторок - 15.40-16.45 Середа - 15.40-16.45 Четвер – 15.40.-16.30 П'ятниця - 15.40.-16.30
Читати далі