Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Заклад дошкільної освіти створює затишок та комфорт для дітей, працює і живе в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого. У закладі працює 10 груп: з низ 3 групи для дітей раннього віку, 6 груп дошкільного віку, 1 інклюзивна група.

Педагогічний колектив спрямований на створення можливостей для об’єднання зусиль педагогів і батьків щодо розуміння дитини, розв’язання її індивідуальних проблем та оптимізації її гармонійного розвитку.

Головним принципом роботи всіх долучений фахівців є повага до дитини, надання їй можливості самостійно спрямовувати свою діяльність.

Пріоритетним напрямком роботи є турбота про фізичний розвиток дітей, зміцнення та укріплення їх здоров’я.

Освітній процес здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, забезпечується освітніми програмами та навчально-методичною літературою, що затверджена МОН України та схвалена для використання в ДНЗ. В роботі керуємося  Програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», програмою «Граючись вчимося. Англійська мова».

Заклад освіти підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання та оздоровлення дітей.

В закладі освіти працює гурток "Граючись учимось. Англійська в руках дітей".

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 3 - 6 роки
Програма “Граючись, учимось. Англійська в руках дітей старшого дошкільного віку” (Кременчуцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62)
Завдання програми спонукати дітей до розмовної англійської мови, логічного мислення; розвивати у дітей старшого дошкільного віку стійкий інтерес до вивчення англійської мови як засобу комунікації між собою, з дорослими. Програма «Граючись, учимось. Англійська в руках дітей», затверджена МОН України від 01.11.2017    Графік роботи керівника гуртка Пн, Вт, Ср  13.30-16.30
Читати далі