Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Головною метою закладу освіти є створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї ціннісного ставлення до людей, самої себе, природи, культури, світу. Організація освітнього процесу здійснюється за освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина», відповідно до Базового компонента дошкільної освіти.

Одним із пріоритетних завдань, які стоять перед колективом є удосконалення умов для організації театральної діяльності як основи мовленнєвого розвитку дошкільників.

В дошкільному навчальному закладі для вихованців на безоплатній основі працює  гурток "Перші сходинки до англійської".

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 3 - 6 роки
Програма гуртка «Перші сходинки до англійської» (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 33)
Сприяння повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуаль-ної, вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування. Програма“Граючись, учимось. Англійська в рухах дітей старшого дошкільного віку”, ГунькоС.В., Гусак Л.С., Коновалюк З.В., Крутова О.І., Лещенко З.Б. , схваленої для використання в дошкільних навчальних закладах ,  лист ІМЗО № 21.1/12- Г-727 від 01.11.2017 р. Графік роботи гуртка Вівторок, четвер, п’ятниця 14:30 -17:30
Читати далі