Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25 забезпечує особистісно-орієнтований підхід до організації життєдіяльності дітей, їх ранньої креативності, самостійності, незалежності, самодостатності шляхом організації системи роботи з використанням фізкультурно - оздоровчих заходів, естетичного виховання, наслідком чого є формування життєвих компетенцій та реалізацій власного природного потенціалу кожної дитини.

Пріоритетним напрямком роботи ДНЗ є зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей через активізацію фізкультурно-оздоровчих видів діяльності та впровадження здоров’язбережувальних технологій.

В ДНЗ № 25 діють наступні гуртки: - гурток англійської мови; - гурток розвивального читання Людмили Шелестової.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 3 - 7 роки
Програма “Розвивальне читання за методикою Л.Шелестової” Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25
Мовленнєвий розвиток дитини – один з основних чинників становлення особистості у дошкільному дитинстві. Рівень цієї сфери психіки визначає рівень сформованості соціальних і пізнавальних досягнень малюка, його потреб та інтересів, знань, умінь і навичок. Навчаючи дітей дошкільного віку читати за авторською методикою Л.В. Шелестової «Розвивальне читання», розвиток малят (інтелектуальний, мовленнєвий, чуттєвої сфери, сенсорики, моторики тощо) поєднується із задоволенням їхніх потреб та інтересів. Перед дошкільниками не ставиться завдання якнайшвидше оволодіти технікою читання, а в ігровій, цікавій формі педагоги формують позитивні емоції, веселий настрій, з бажанням і радістю виконувати ігрові вправи, завдання, грати в цікаві ігри. За рахунок різних видів діяльності (малювання, ліплення, конструювання, аплікації, співу, танців) діти виконують пізнавальні завдання. Запропоновані завдання діти виконують природно, невимушено, з цікавістю і бажанням досягти результату, адже жартівливий вірш, ігрова ситуація, загадковість сюжету, поетичні мініатюри спонукають дитину до дії, вселяють оптимізм, позитивні емоції, впевненість у собі. Вдало підібрані завдання розширюють знання дітей про навколишній світ, розвивають логічне мислення, збагачують активний і пасивний словник малят, розвивають фонематичний слух, мовленнєве дихання, дрібну моторику, пам'ять, увагу. Граючись, діти закріплюють знання про кольори та їх відтінки, предмети побуту, вчаться класифікувати предмети, систематизувати та аналізувати, роблять перші висновки.
Читати далі
Вік: 4 - 6 роки
Програма гуртка англійської мови (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 25 м. Кременчук)
Програма базується на результатах сучасних психолого-педагогічних та методичних досліджень, що розглядають навчання іноземної мови як процес особистісного розвитку дитини, не обмежуючи самостійність і творчу ініціативу педагога. Методика навчання дітей англійської мови враховує особливості мимовільного засвоєння навчального матеріалу, що передбачає включення важливої та цікавої інформації, яка привертатиме увагу дошкільників, максимально зацікавивши їх.
Читати далі