Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 19 Кременчуцької міської ради Полтавської області

В дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) №19 працює гурток  "Крок до школи - подорожуємо у світ англійської мови". Основним завданням на першому етапі вивчення іноземної мови - сформувати у дітей старшого дошкільного віку інтерес до англійської мови як засобу комунікації між собою та дорослими; розвивати сприймання іншомовного мовлення та вміння реагувати на нього;формувати інтерес до вивчення іноземних слів, навчати спілкуватись англійською мовою в межах комунікативного мінімуму, що відповідає характеру дитячого спілкування.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 4 - 6 роки
Програма гуртка англійської мови (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 19 Кременчуцької міської ради Полтавської області)
Мета роботи гуртка – відкрити для дітей веселий, цікавий та дивовижний світ англійської мови. Вивчення англійської мови – надзвичайно захоплюючий та корисний процес, особливо малю -ків. У віці 3 – 6 років діти стають допитливими, активно розвивають образне мислення та із задо -воленням повторюють та запам’ятовують перші слова англійською мовою. Робота гуртка допомогає ознайомити дітей у ранньому віці з першими словами та сталими ви- разами англійської мови. Під час занять використовуємо гру як основний метод навчання. Тема – тичний матеріал, слова, розмовні зразки подаються у рольових іграх. Граючись, малюки легко та невимушено вчаться говорити англійською мовою, розвивають самостійність, дисциплінованість, дружелюбність. У ході виконання цікавих завдань діти швидко і досконало запам’ятовують невеликий за об’ємом мовленнєвий матеріал і добре його озвучують, відтворюють зразки у реальних життєвих діалогах. Гурток працює за розкладом: Понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця з 15.45 до 17.15
Читати далі