Центр розвитку дитини “і-городок” (м. Кременчук)

Ми працюємо і “зростаємо” з 2008 року, прагнемо бути місцем, де добре, затишно і радісно  нашим діткам. Наша команда докладає зусиль, щоб діти розвивалися, навчалися та зростали в повазі, а головне – оточені любов’ю та турботою. Розуміння вікових особливостей та потреб дітей , передові освітні методики, дозволяють нам збагатити знання, уміння і навички, які необхідні дитині у сьогоденні і допоможуть їй стати успішною особистістю, яка вміє вирішувати складні завдання не тільки на іспитах, але і в реальному житті. Ми – велика сім’я. «і-городок» це наша родинна справа. Ми займаємося тим, що любимо.  Це нас надихає на постійний рух вперед, зріст та вдосконалення. Ми заклали фундамент «і» на якому ґрунтується розвиток і навчання дітей: і-НТЕЛЕКТ, і-НІЦІАТИВА, і-ННОВАЦІЇ, і-НТЕНСИВНИЙ РУХ.

Наші напрямки роботи: танці класика, джаз-модерн, контемп, балет, айкідо, карате, шахи, живопис, робототехніка.

Приєднуйтесь до нас!

Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді

у м. Кременчуці .

Щомісяця, протягом 2020-2021 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів 

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 4 - 10 роки
Програма “Хореографія” (Центр розвитку дитини “і-городок”)
Відповідно до змісту та обсягу програми запропоновано до вивчення навчальні теми: «Основи музичного руху» (ритмічні вправи, музичні ігри, музичний матеріал на слухання і аналіз танцювальної музики); «Елементи «Елементи екзерсису класичного танцю», «Елементи екзерсису народно-сценічного танцю»; «Танцювальне краєзнавство»; «Танцювальні етюди та танці». Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці  Щомісяця, протягом 2020-2021 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 250 гривень.
Читати далі
Вік: 6 - 10 роки
Програма “Кіокушинкай карате” (Центр розвитку дитини “і-городок”)
Навчальна програма є авторською адаптованою методикою, та базується на пролонгації терміну підготовки на базові паски за рахунок посиленого розвитку фізичних якостей юного спортсмена: сили, гнучкості, спритності, витривалості та швидкості. Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці  Щомісяця, протягом 2020-2021 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 250 гривень.
Читати далі