Центр психологічної допомоги “Абетка душі”

Робототехніка сьогодні посідає перші місця серед перспективних та найбільш затребуваних напрямків серед освіти та виробництва. Реалізація навчання за даною програмою спрямована на формування предметної інформаційно-комунікаційної та ключової компетентності.

Курс позашкільних занять «Робототехніка» передбачає допрофільну підготовку дітей із інформаційно-технологічного та технологічного профілів, розрахований на 140 годин (із розрахунку півтори астрономічні годин на тиждень).

Програма "Робототехніка" є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці (Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради № 1222 від 30.08.2019)

Щомісяця, протягом 2019-2020 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 200 гривень.

(Гурток розраховано на 14 вихованців)

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 9 - 15 роки
Програма “Робототехніка” ГО “Центр психологічної допомоги “Абетка душі””
Робототехніка сьогодні посідає перші місця серед перспективних та найбільш затребуваних напрямків серед освіти та виробництва.Навчання за програмою даного курсу передбачає формування базових знань учнів із основ робототехніки, засвоєння методів та засобів розробки, створення та тестування програмно-апаратних рішень. Діти навчаються  конструювати та програмувати роботів LEGO Mindstorms EV3, отримують знання із галузі інформатики, математики, фізики, механіки та електроніки, створюють власні проекти, вчиться працювати в команді. Особливістю графічного програмування є те, що замість написання текстового коду учні складають програму із набору готових бібліотечних блоків. Такі графічні середовища є повноцінними середовищами програмування з підтримкою роботи зі змінними та основними алгоритмічними конструкціями. Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці (Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради № 1222 від 30.08.2019) Щомісяця, протягом 2019-2020 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 200 гривень.
Читати далі