Кременчуцький ліцей-інтернат № 21 СТАРТ спортивного профілю Кременчуцької міської ради Полтавської області

Педагогічний колектив нашого ліцею-інтернату  №21 – колектив однодумців, про що свідчить гармонійна взаємодія його членів, внутрішня згуртованість, наявність спільних цінностей і єдина мета – навчання та виховання підростаючого покоління, створення умов, щоб кожна дитина знаходила простір для розвитку своїх можливостей, могла в повній мірі проявити свою індивідуальність – і в навчанні, і в усіх формах шкільного життя.

В навчальому закладі працюють гуртки з позашкільної освіти.

Дзюдо (з японської «шлях м’якої (беззбройної) боротьби »). В основі дзюдо лежить принцип взаємної допомоги і розуміння для досягнення більшого прогресу. Усе це використовує у своїх заняттях Середа С. А., який підготував не одного переможця у змаганнях різних рівнів.

Аеробіка – комплекс спортивних програм оздоровчого напрямку, заснований на використанні різноманітних вправ аеробіки, танцювальних рухів. Керівник секції Загорулько І. В. неодноразовий переможець змагань з армреслінгу, срібний призер чемпіонату України серед дівчат, кандидат в майстри спорту.

Бісероплетіння – різновид декоративно-ужиткового мистецтва з використанням перлів. Керівник Єфанова С. В. розвиває творчу уяву дітей, доводить, що з бісеру можна зробити все, що душі завгодно.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 12 - 17 роки
Патріотичний гурток “Сокіл-Джура” (Кременчуцький ліцей-інтернат № 21 “СТАРТ” спортивного профілю )
Гурток побудований на основі інтеграції знань, умінь і навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни. Гурток спрямований на популяризацію здорового способу життя, зміцнення здоров’я дітей, виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, виконання кодексу «лицарської честі» на засадах елементів козацької педагогіки.
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Дзюдо” (Кременчуцький ліцей-інтернат № 21 “СТАРТ” спортивного профілю )
Навчальна програма з дзюдо зумовлена потребою вдосконалення підготовки спортивного резерву в дитячо-юнацьких спортивних школах, спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних школахолімпійського резерву, школах вищої спортивної майстерності таспеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю у зв’язку ізпотребою вдосконалення навчально-тренувального процесу дзюдоїстів,розвитком жіночого дзюдо у світі та підвищенням вимог з боку Міністерствамолоді та спорту України та інших спортивних відомств до якості підготовкиспортсменів із олімпійського резерву в Україні.
Читати далі