Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Кременчуцької міської ради Полтавської області це заклад освіти, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. Головною метою закладу освіти є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття базової загальної середньої освіти, а також всебічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності. Цьому сприяє організація позаурочного життя учнів.

Шкільний хореографічний колектив «Веселка» є учасником шкільних і міських концертів, конкурсів художньої самодіяльності.

Вокальний колектив «Диво» - улюбленець усієї школи й бажаний гість на всіх шкільних заходах, концертах, фестивалях і вечорах відпочинку.

Вихованці патріотичного гуртка «Джура» проводять серйозну пошукову роботу та щорічно займають призові місця на міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Наша школа – це сучасний заклад з інтерактивними методами навчання, який надає якісну освіту, наші педагоги допомагають розвивати таланти дітей через організацію творчого дозвілля.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 8 - 17 роки
Програма “Основи хореографічного мистецтва” (Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20)
Значне місце у формуванні особистості дитини з раннього віку займає хореографічне мистецтво. Танцювальні заняття - це перші сходинки до пізнання і розуміння дитиною світу мистецтва, до збереження і зміцнення здоров’я. Перебувати в русі є обумовленою віковими і фізіологічними особливостями потреба дитини. Цей природний потяг найкраще спрямовувати на розвиток фізичних якостей, а також, уваги, фантазії, вміння вільно поводитись у сценічному просторі, активно граючись. Для гармонійного розвитку дитини заняття фізичною культурою є обов’язковими, бо вони сприяють загальному фізичному розвитку, зміцнюють здоров’я, поліпшують координацію рухів, розвішають морально-вольові якості дітей. Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016р. № 1/11-4657)
Читати далі
Вік: 6 - 17 роки
Програма “Основи музичного мистецтва” (Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20)
Музичне мистецтво - це частина художньої культури, без якої неможливе всебічне естетичне виховання дитини. Спів - основний вид музичної діяльності дітей та основний засіб музичного виховання. Він найбільш близький і доступний дітям. Програму рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016р. № 1/11-4657)
Читати далі
Вік: 11 - 15 роки
Програма гуртка козацько–лицарського виховання «Джура» (Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20)
Навчальна програма гуртка козацько–лицарського виховання «Джура»Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією із захисту Вітчизни науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України,протокол № 2 від 14.06.2017 р.Навчальна програма гуртка побудована на основі інтеграції знань, вмінь і навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни. Програма спрямована на популяризацію здорового способу життя, зміцнення здоров’я дітей, виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, виконання кодексу «лицарської честі» на засадах елементів козацької педагогіки. Програма розрахована на п’ять років навчання.
Читати далі