Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - це острівець людяності й гуманізму, творчості й постійного пошуку, її випускники на все життя засвоюють істину: якщо хочеш стати щасливим, то виконуй золоте правило: розум – у голові, чесність – у серці, здоров’я – в тілі.

Перша школа – це заклад для тих, хто бажає досягти висот, має сміливі плани і надії, кому властиві настрій пізнавального романтизму. Головне в стилі її роботи – цінування оригінальної думки, допитливості. А також тверде переконання: учень – унікальна індивідуальність. Завдання вчителів – зрозуміти кожну особистість, створити атмосферу підтримки, поваги.

Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 надає послуги з позашкільної освіти. На базі навчального закладу працюють гуртки різного спрямування.

Запропоновані програми:

Вік: 9 - 17 роки
Програма вокального мистецтва (Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)
Метою навчальної програми є формування компетентностей особистості у процесі опанування вокального мистецтва.Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: - пізнавальна – забезпечення навчання основам професійного вокального співу; основним поняттям і термінам музичної грамоти; правилам гігієни й охорони голосу; - практична – оволодіння нотною грамотою, розвиток вокального, гармонічного та мелодичного слуху; удосконалювання мовнного апарату; формування вокальної артикуляції, співочого дихання, музичної пам’яті; формування діяльності голосового апарату з основними властивостями співочого голосу; - творча – забезпечення індивідуальних вокальних здібностей; формування музично-естетичного смаку; прагнення до гармонії, уміння бачити її в музиці, людині, навколишньому світі; психологічному вивільненню та творчому розкриттю особистості через виконавський досвід; - соціальна – виховання громадянської свідомості, національної гідності через виконання кращих творів вітчизняної музики; глибокого почуття любові до музики, пісні, рідного краю, рідної мови; формування навиків професійної взаємодії в колективі, прагнення до створення комфортного, доброзичливого психологічного клімату. Навчальну програму вокального мистецтва рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) Навчальна програма передбачає початковий, основний та вищий рівні навчання. Графік роботи понеділок 12.20-16.35 вівторок 12.15-15.45 середа 12.15-15.45 четвер 12.15-15.45 п'ятниця 12.15-15.45
Читати далі
Вік: 15 - 17 роки
Програма “Юний захисник Вітчизни” (Кременчуцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1)
Мета програми: формування базових компетентостей особистості засобами стрілецького спорту та військової справи.Основні завдання роботи полягають у формуванні таких компетентностей:- пізнавальної, спрямованої на опанування вихованцями знаннями з історії виникнення й розвитку зброярства;практичної, спрямованої на практичне введення вихованців у світ військового мистецтва через залучення до конкретного виду діяльності;- початкову допрофесійну підготовку, формування практичних умінь і навичок практичної діяльності;творчої, спрямованої на формування стійкого інтересу до занять стрілецьким мистецтвом, потреби у самореалізації та духовному самовдосконаленні. Навчальна програма з позашкільної освіти військово-патріотичного напряму «ЮНИЙ ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ» схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах» (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017) Графік роботи гуртка Вівторок 15.50-17.20 Четвер 15.50-16.35 П'ятниця 14.05-14.50
Читати далі