Кременчуцька дитяча музична школа №2 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Комунальний заклад культури Кременчуцька дитяча музична школа №2 є закладом спеціалізованої мистецької освіти сфери культури, який надає початкову мистецьку освіту.

Школа проводить свою діяльність за мистецьким напрямом позашкільної освіти,  що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Основним видом діяльності Школи є освітня і мистецька діяльність, яка включає організацію, забезпечення та реалізацію мистецько-освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти компетентностей, передбачених освітньою програмою. Як заклад освіти сфери культури Школа також є середовищем для розвитку творчого мистецького потенціалу громадян, їх художньо-естетичного розвитку.

У школі існують наступні класи:

-фортепіано;

- баян;

- акордеон;

- домра;

- балалайка;

- бандура;

- гітара;

- скрипка;

- віолончель;

- духові інструменти;

- ударні інструменти;

- сольний спів.

Тривалість занять у Школі визначається освітньою програмою, типовими навчальними планами і програмами затвердженими Міністерством культури України і становить – 45 хвилин.

Школа працює за розкладом з 8.00 до 20.00 шість днів на тиждень.

Термін навчання - 6 - 8 років відповідно до типових навчальних планів і програм, затверджених Міністерством культури України.

Учні, які у повному обсязі виконали освітню програму та продемонстрували  досягнення  передбачених  нею  навчальних   результатів, отримують свідоцтво про початкову мистецьку освіту за встановленою формою, яке надає право на вступ до вищих навчальних закладів.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент баян“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент баян“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент баян“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Оркестр народних інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент баян“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу баян працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проведення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент акордеон“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент акордеон“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент акордеон“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Оркестр народних інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент акордеон“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу баян працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проведення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент домра“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент домра“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент домра“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Оркестр народних інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент домра“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу домра працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проведення  занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент балалайка“ Кременчуцька дитяча музична школа №2
Програма „Музичний інструмент балалайка“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент балалайка“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Оркестр народних інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент балалайка“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу балалайка працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проведення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент бандура“ Кременчуцька дитяча музична школа №2
Програма „Музичний інструмент бандура“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент бандура“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Ансамбль бандуристів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент бандура“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу бандура працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент гітара“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент гітара“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент гітара“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Оркестр народних інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент гітара“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу гітара працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент скрипка“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент скрипка“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент скрипка“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Ансамбль скрипалів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент скрипка“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу скрипка працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент віолончель“ Кременчуцька дитяча музична школа №2
Програма „Музичний інструмент віолончель“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент віолончель“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Ансамбль віолончелістів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент віолончель“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу віолончель працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Духові інструменти“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Духові інструменти“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Духові інструменти“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Ансамбль духових інструментів - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Духові інструменти“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу духових інструментів працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією про час проведення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Ударні інструменти“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Ударні інструменти“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Ударні інструменти“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Ударні інструменти“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу ударних інструментів працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проведення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Сольний спів“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Сольний спів“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Сольний спів“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор – 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Ударні інструменти“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу "Сольний спів" працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією щодо часу проедення занять звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі
Вік: 7 - 15 роки
Програма „Музичний інструмент фортепіано“ (Кременчуцька дитяча музична школа №2)
Програма „Музичний інструмент фортепіано“ забезпечує загальні навчально-виховні положення музичної педагогіки і вирішує завдання як загальноестетичного, так і професійного виховання учнів. Програма передбачає навчання 6 та 8 років. Вибір строку навчання залежить від віку учня, рівня його музичної підготовки, бажання дитини та її батьків. На навчання предмета „Музичний інструмент фортепіано“ типовим навчальним планом відводиться 2 академічні години на тиждень. Згідно типового навчального плану учень відвідує: Сольфеджіо – 1 година на тиждень, Музична література - 1 година на тиждень, Хор - 1 година на тиждень. Основною формою роботи є урок. Індивідуальна форма занять створює необхідні умови для розвитку учня. Основна мета предмета „Музичний інструмент фортепіано“ - навчити учнів володіти інструментом, грамотно і усвідомлено розуміти та виконувати музичні твори різних стилів, серйозно ставитися до набуття практичних навичок і знань, необхідних для подальшої творчої діяльності, підготовка до вступу до вищих навчальних закладів за фахом. Викладачі класу фортепіано працюють за розкладом з 8.00 до 20.00. За додатковою інформацією звертатися за номером 097 402 92 74.
Читати далі