КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З БОКСУ

Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

В комунальному закладі фізичної культури і спорту «Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу» працює 1 відділення:  БОКС.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 10 роки
Програма секції боксу (КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ З БОКСУ)
Кременчуцька міська спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з боксу – позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації. Завдання секції боксу: 1. Набуття навичок здорового способу життя. 2. Підготовка спортивного резерву для збірних команд України. 3. Підвищення спортивної майстерності, досягнення високих спортивних показників.
Читати далі