Комунальний заклад фізичної культури і спорту Кременчуцька міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “Авангард”

КДЮСШ "АВАНГАРД"

Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа проводить набір дітей у відділення: велосипедного спорту, легкої атлетики, греко-римської боротьби, важкої атлетики, хокею з шайбою, кікбоксингу, бадмінтону, більярду.

Ви бажаєте бути сильними,загартованими , всебічно розвинутими молодими людьми?

Спорт - це те, що вам потрібно!

Регулярні заняття , спортивні свята, майстер-класи з чемпіонами світу, чемпіонами міжнародних змагань, чемпіонами України, походи, відпочинок -все це дружня спортивна родина!

З нами цікаво і весело! Вас чекають найкращі тренери міста, області і України ! Сміливіше … просто подзвоніть і приходьте до нас ! Навчально-тренувальні заняття проводяться безкоштовно !

Запропоновані програми:

Вік: 7 - 17 роки
Програма “Легка атлетика” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Легка атлетика - один з масових видів спорту, обєднуючий в собі ходьбу, біг на різні дистанції, стрибки в довжину та висоту, метання диска, списа, молота, штовхання ядра, а також легкоатлетичного багатоборства . Заняття легкою атлетикою сприяють всебічному фізичному розвитку, укріпленню здоров'я дітей.
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “Важкої атлетики” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Доцільність розробки нової навчальної програми з важкої атлетики зумовлена потребою вдосконалення підготовки спортивного резерву в ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та спеціалізованих навчальних закладах спортивного профілю у зв’язку із потребою вдосконалення навчальнотренувального процесу важкоатлетів, все більш інтенсивним розвитком жіночої важкої атлетики у світі та підвищенням вимог з боку Міністерства молоді та спорту України та інших спортивних відомств до якості підготовки спортсменів із олімпійського резерву в Україні.
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “Велосипедний спорт” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Велосипедний спорт - один з найпопулярніших олімпійських видів спорту. Перший чемпіонат світу з велосипедного спорту був проведений у 1893 р. На перших Олімпійських іграх у 1896 р. велоспорт входив до програми змагань. На початку 80-х років ХХ століття у США почали розвиватися такі види велоспорту, як МТБ (маунтенбайк, гірський велосипед) та ВМХ (байк-мотокрос). З 1990 р. проводяться чемпіонати світу з МТБ, а з 1996 р. МТБ включений до програми Олімпійських ігор. Перший чемпіонат світу з ВМХ проведений в 1982 р., олімпійським видом велоспорту ВМХ став з 2003 р. і входив до програми Олімпійських ігор 2008 р. в Пекіні. У кінці ХХ і на початку ХХІ століття підвищилися вимоги щодо рівня спортивної майстерності велосипедистів, спортивного інвентарю, профілю та довжини велосипедних трас (шосе, МТБ), розмірів і складності треків (ВМХ). Відбулися зміни в жіночих та чоловічих олімпійських програмах змагань на треку, де стала розігруватися рівна кількість комплектів олімпійських нагород. Для участі у чемпіонатах світу та Олімпійських іграх у шосейних гонках стали допускатися велосипедисти-професіонали як вищого легіону, так і континентальних професійних команд. У зв’язку з цим виникла потреба у розробці навчальної програми, що базується на загальній теорії системи підготовки спортсменів в олімпійському спорті, аналізі світової практики спорту вищих досягнень, даних з навчальних програм різних видів велоспорту, а також результатах сучасних наукових досліджень.
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “Хокей з шайбою” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
До основних показників ефективної роботи навчального закладу з хокею з шайбою відносяться: стабільність складу вихованців; позитивна динаміка приросту індивідуальних показників у виконанні програмних вимог; рівень загальної та спеціальної фізичної, технічної (льодової), тактичної, ігрової та теоретичної підготовленості вихованців; внесок у комплектацію, підготовку та виступ збірних команд країни на чемпіонатах світу; загальнокомандні результати участі у змаганнях різного рівня. Підґрунтя програми складають нормативні документи, що визначають єдині організаційно-правові та навчально-методичні засади функціонування спортивних навчальних закладів та підготовки спортсменів у дитячо-юнацьких спортивних школах незалежно від їх відомчого підпорядкування та форми власності, основоположні принципи теорії та методики спортивного тренування, результати наукових досліджень та узагальнений досвід роботи тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ) та спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву (СДЮШОР) України, а також фахівців і тренерів з хокею з шайбою близького зарубіжжя.
Читати далі
Вік: 8 - 17 роки
Програма “Греко-римської боротьби” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Мета багаторічної підготовки борців – виховання всебічно розвинутих, висококваліфікованих спортсменів, здатних захищати честь свого колективу і держави на змаганнях найвищого рівня. Основні завдання ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ, спортивних шкіл та спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю: - підготовка спортсменів високої кваліфікації для поповнення збірних команд міст, областей, країни; - підготовка з числа вихованців суддів зі спорту; - методичне керівництво розвитком спорту; - надання допомоги загальноосвітнім школам в організації позакласної роботи; - методичне керівництво навчально-тренувальною роботою країни. З метою вирішення цих завдань тренерсько-викладацький склад шкіл у своїй повсякденній діяльності має приділяти особливу увагу створенню умов для проведення систематичних цілорічних занять, прищеплювати вихованцям інтерес до обраного виду спорту, покращувати матеріальну базу. Дирекція (педагогічна рада школи) може вносити часткові зміни у зміст та порядок засвоєння навчального матеріалу спортсменами різного віку, додержуючись основного напрямку програми. Навчальна робота у відділенні з греко-римської боротьби проводиться на підставі цієї програми та проводиться цілорічно. Зарахування до школи здійснюється шляхом ретельного відбору здібних до занять дітей та підлітків. До вступних іспитів діти допускаються після медичного обстеження. Зарахування до школи проводиться наприкінці серпня – на початку вересня за результатами відбору з урахуванням даних педагогічних спостережень тренерів-викладачів і показників медичного контролю.
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “Бадмінтон” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Основна мета – збереження і зміцнення здоров’я, розвиток фізичних, психічних якостей та рухових здібностей учнів; підвищення рівня фізичної підготовленості учнів, формування знань, вміння і навичок здорового способу життя, дотримання особистої гігієни, загартування організму, запобігання травматизму. Зміст модуля відповідає головним завданням програми та спрямований на формування в учнів знань щодо ефективного використання навичок гри у бадмінтон, удосконалення функціональних можливостей організму, набуття знань з предмету, виховання інтересу до занять бадмінтоном. «Бадмінтон» складається з таких розділів: зміст навчального матеріалу, орієнтовних навчальних нормативів, переліку необхідного обладнання
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “Більярду” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Тривалий час неолімпійські види спорту знаходилися поза увагою науковців. Про це переконливо свідчать показники кількості дисертаційних робіт, присвячених різним напрямам спорту, серед яких лише близько 10 % розглядають тематику неолімпійських видів. Особливо це характерно для країн пострадянського простору, в яких за часи СРСР і після отримання незалежності наукові дослідження спрямовувалися на вирішення проблем, в першу чергу, олімпійського спорту. Проте інтенсивний розвиток неолімпійського напряму в останні десятиліття, визнання та підтримка з боку МОК його керівних структур та змагань підвищили зацікавленість державних та громадських організацій, у тому числі і в Україні, до неолімпійських видів спорту. Завдяки ефективній організаційній роботі Спортивного комітету України, підтримці Національного олімпійського комітету, потужному кадровому потенціалу вітчизняні збірні команди з кожним чотирьохріччям покращують результати виступів на Всесвітніх іграх. П’яте загальнокомандне місце і позаду команди таких країн, як США, КНР, Японія і багато інших на останніх Всесвітніх іграх 2017 року у Вроцлаві (Польща) є критерієм успішності та дієвості системи підготовки, відбору та змагань наших спортсменів. З 2001 року до програми Всесвітніх ігор увійшов більярдний спорт, а саме три його основні дисципліни: карамболь, пул, снукер. Жодного разу українські більярдисти не ставали учасниками Всесвітніх ігор, хоча певні здобутки на міжнародних змаганнях в пулі наша країна має. Програми підготовки, які покладені сьогодні в основу тренування збірних команд з більярду сфокусовані лише на вдосконаленні техніко-тактичної підготовленості спортсменів.
Читати далі
Вік: 7 - 17 роки
Програма “КІКБОКСИНГ ВТКА” (КРЕМЕНЧУЦЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА “АВАНГАРД”)
Кікбоксинг ВТКА - сучасний вид спорту, сутність якого полягає в нанесенні ударів руками й ногами та захисті від них. Наявність м’яких та жорстких розділів, естетична привабливість бойових рухів, значний оздоровчий та виховний потенціал кікбоксингу ВТКА дозволяють ефективно застосовувати його в педагогічному процесі підготовки юних спортсменів. Змагання з кікбоксингу ВТКА проводяться у наступних розділах: семіконтакт; лайт-контакт; лоу-кік-лайт; К-1-лайт; фул-контакт; лоу-кік; К-1; сольні композиції - жорсткий стиль традиційний, м’який стиль традиційний; вправи зі зброєю та без зброї; музичні композиції; фрістайл. Двобої в цих розділах відрізняються насамперед силою ударів та арсеналом дозволених технічних дій, що створює умови для реалізації кікбоксерами різноманітних тактичних схем і дає змогу демонструвати змагальний потенціал спортсменам з різними анатомо-фізіологічними та психологічними особливостями. Тренери: Леоненко Сергій Володимирович, Агеєв Андрій Юрійович.
Читати далі