Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62 Кременчуцької міської ради Полтавської області

Заклад дошкільної освіти створює затишок та комфорт для дітей, працює і живе в атмосфері постійного пошуку нового, кращого, досконалішого. У закладі працює 10 груп: з низ 3 групи для дітей раннього віку, 6 груп дошкільного віку, 1 інклюзивна група.

Педагогічний колектив спрямований на створення можливостей для об’єднання зусиль педагогів і батьків щодо розуміння дитини, розв’язання її індивідуальних проблем та оптимізації її гармонійного розвитку.

Головним принципом роботи всіх долучений фахівців є повага до дитини, надання їй можливості самостійно спрямовувати свою діяльність.

Пріоритетним напрямком роботи є турбота про фізичний розвиток дітей, зміцнення та укріплення їх здоров’я.

Освітній процес здійснюється відповідно до Базового компоненту дошкільної освіти, забезпечується освітніми програмами та навчально-методичною літературою, що затверджена МОН України та схвалена для використання в ДНЗ. В роботі керуємося  Програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина», програмою «Граючись вчимося. Англійська мова».

Заклад освіти підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання та оздоровлення дітей.

В закладі освіти працює гурток англійської мови.

Діти старшого дошкільного віку успішно засвоюють елементарні знання з англійської мови. Дошкільнята мають можливість виступати на святах, читати вірші та виконувати пісні англійською мовою.

Контакти:

Запропоновані програми:

Вік: 3 - 6 роки
Програма “Граючись, учимось. Англійська в руках дітей старшого дошкільного віку” (Кременчуцький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 62)
Завдання програми спонукати дітей до розмовної англійської мови, логічного мислення; розвивати у дітей старшого дошкільного віку стійкий інтерес до вивчення англійської мови як засобу комунікації між собою, з дорослими. Програма "Граючись, учимось. Англійська в руках дітей старшого дошкільного віку." Навчально-методичний комплект (1). Граючись, учимось. Англійська мова. Старший дошкільний вік. Авторська програма та методичні рекомендації.  Гунько С. В., Гусак Л. С., Коновалюк З. В., Крутова В. І., Лещенко З. Б., Стадник Н. Р., Чухнова Н. П. Видавництво «Підручники і посібники».  Лист ІМЗО від 01.11.2017 №21.1/12 -Г-727.    Графік роботи керівника гуртка  Пн. 13:30 – 16:30 Вт. 13:30 – 16:30 Ср. 13:30 – 16:30
Читати далі