Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 70 Кременчуцької міської ради Полтавської області

  Головною метою дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 70  є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Діяльність дошкільного закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

У дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 70 на безоплатній основі  працює  гурток образотворчого мистецтва "Різнокольорові олівці".

Запропоновані програми:

Вік: 6 роки
Програма “Різнокольорові олівці” (Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 70 м. Кременчук)
Програма Радість творчості - це парціальна програма з художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку. Особливу увагу приділено виявленню, збереженню та розвитку творчого й особистіного потенціалу дитини. Серед пріорітетних завдань програми - розвиток емоційно-естетичного сприймання та ціннісного ставлення до краси навколишнього світу, формування уявлень про різні види мистецтва та їх характерні особливості, розвиток творчих здібностей і збагачення індивідуального художньо-естетичного досвіду кожної окремої дитини. Зміст програми узгоджено з основними вимогами та концептуальними засадами Базового компонента дошкільної освіти та чинних програм виховання, розвитку і навчання дітей віком від 2 до 6 (7) років. Цю програму схвалено для використання в дошкільних начальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист ПТЗО від 25.05.2012 року № Г-106).
Читати далі