84 Провайдери

В дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №19 працює гурток  “Крок до школи – подорожуємо у світ англійської мови”. Основним завданням на першому етапі вивчення іноземної мови – сформувати у дітей старшого дошкільного віку інтерес до англійської мови як засобу комунікації між собою та дорослими; розвивати сприймання іншомовного мовлення та вміння реагувати на нього;формувати інтерес до вивчення іноземних слів, навчати спілкуватись англійською мовою в межах комунікативного мінімуму, що відповідає характеру дитячого спілкування.

Еще...

Основним видом діяльності Школи є освітня і мистецька діяльність,яка включає організацію,забезпечення та реалізацію мистецько-освітнього процесу з метою формування у здобувачів початкової мистецької освіти та підготовки до вступу до вищих навчальних закладів сфери культури.

Еще...

Головною метою Кременчуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 31 є формування різнобічної та гармонійно розвинутої, національно свідомої, високоосвіченої, життєво компетентної особистості, готової до життя і праці.
В школі діє гурток військово-патріотичного виховання.

Еще...

Центр Культури Спорту та Дозвілля «Нафтохімік» розташований за адресою: пр-т Лесі Українки, 33 і є єдиним культурно-розважальним центром на мікрорайоні Молодіжний у м. Кременчук. До центру входить: Палац Культури та Спортивний Комплекс.
Основними задачами ЦКСіД «Нафтохімік» є:
– Всебічне використання різноманітних форм культурно виховної роботи для організації дозвілля, розвиток художньої і декоративно-прикладної творчості з урахуванням професійних, вікових, освітніх та інших особливостей різних груп населення.
– Всебічне використання форм та методів спортивно масової роботи для організації дозвілля. Сприяння фізичному розвитку, організації комплексних заходів, спартакіад, матчевих зустрічей для дітей та дорослих
Гордістю ПК є 7 творчих колективів, 5 з яких мають високе звання «народний», такі як:
– Народний самодіяльний хор,
– Народний самодіяльний театр,
– Народний ансамбль спортивного бального танцю «Дует»,
– Народний хореографічний ансамбль «Каприз»,
– Народний ансамбль сучасної та української пісні «Зорі»,
а також 2 колективи мають звання “зразковий”:
– Зразковий колектив “Мрія”,
– Зразковий ансамбль народного танцю “Радість”.
При ПК працюють студії, де готують учасників в основні колективи. На сьогоднішній день в колективах і студіях займається понад 500 чоловік, з них 400 дітей.
У спортивному комплексі «Нафтохімік» є басейн 25 метрів олімпійського стандарту, дитячий басейн, 2 футбольних поля, секції з плавання для дорослих і малечі, аквааеробіка, сучасна тренажерна зала, шаховий клуб, футбольна секція, волейбольна секція, баскетбольна секція.

Еще...

Спортивна підготовка в дзюдо – багаторічний, спеціально організований процес всебічного розвитку, навчання і виховання учнів. Головна мета підготовки в дзюдо – перемога на Олімпійських іграх, Кубках світу, Європи, держави, міста. Частковою метою є опанування і виконання розрядних вимог: майстра спорту міжнародного класу, майстра спорту України, кандидата в майстри спорту, системи кольорових поясів.
Завдання спортивної підготовки в дзюдо:
1. Зміцнення здоров’я, сприяння вірному фізичному розвиненню і різнобічній фізичній підготовленості.
2. Удосконалення спеціальних фізичних якостей – швидкості, спритності, швідкостно-силових якостей, гнучкості, стрибучості, витривалості.
3. Удосконалення засад техніки, опанування та засвоєння більше складних за координацією елементів дзюдо у боротьбі лежачи.
4. Розвинення здібностей щодо володіння технікою роботи ніг (АШШ-ВАЗА) і побудована цих засадах комбінаційної боротьби.
5. Навчання тактичних прийомів у процесі занять і під час змагань.
6. Удосконалення психічної (морально-вольової) підготовки юних дзюдоїстів.
7. Підготовка і складання технічних нормативів по поясах.
8. Виконання нормативних вимог по видах підготовки.
9. Підготовка громадських інструкторів з-поміж тих, хто займається, залучення до суддівства змагань спортсменів старшого віку.
Програма забезпечує послідовність і безперервність усього процесу становлення спортивної майстерності юних спортсменів, спадкоємність у вирішенні завдань, пов’язаних з головною метою системи багаторічної підготовки спортивних резервів у дзюдо – підготовкою спортсменів високої кваліфікації.

Еще...

На базі навчального закладу працює гурток “Театральна мозаїка”, завданням  якого є  заохочувати організацію дітьми театралізованих ігор та лялькових вистав (за участю дорослого та без його участі); вчити розуміти мораль літературного твору, що театралізується (диференціювати поведінку, думки та вчинки позитивних та негативних персонажів, висловлювати свої емоції, почуття й враження вербально й невербально).

Еще...

Комунальний заклад культури Кременчуцька дитяча музична школа №3 ім. М.М.Колачевського є закладом спеціалізованої мистецької освіти сфери культури, який надає початкову мистецьку освіту. Школа є закладом позашкільної освіти сфери культури і здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про культуру», інших законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів Міністерства культури України, рішень засновників школи, у тому числі місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, прийнятих в межах їх повноважень, визначених законами України, а також Положенням про мистецьку школу, власним статутом. Школа організовує освітній процес за освітніми програмами елементарного, середнього (базового) та поглибленого підрівнів початкової мистецької освіти та за загальним мистецьким та початковим професійним спрямуваннями. Початкова мистецька освіта може здобуватися одночасно із здобуттям дошкільної, повної загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, а також незалежно від здобуття рівня освіти.
Компетентності, здобуті за освітніми програмами початкової мистецької освіти, можуть враховуватися та визнаватися на відповідному рівні формальної освіти. У школі створено 4 відділи:
– фортепіанний; 
– народних іструментів;
– оркестровий;
– естрадний, музично-теоретичних дисциплін.
Учні Школи, за власним бажанням, можуть навчатися на музичних інструментах: фортепіано,  баян,  акордеон,  домра,  балалайка,  гітара,  скрипка,  духові інструменти (мідні та дерев’яні),  ударні інструменти, сольний спів (академічний, народний та естрадний).
Тривалість занять у Школі визначається освітньою програмою, типовими навчальними планами і програмами, затвердженими Міністерством культури України і становить – 45 хвилин.

Школа працює за розкладом з 07:30 до 20:30 шість днів на тиждень, вихідний день – неділя. Термін навчання – 6 – 8 років відповідно до типових навчальних планів і програм, затверджених Міністерством культури України. Учні, які у повному обсязі виконали освітню програму та продемонстрували досягнення передбачених нею навчальних результатів, отримують свідоцтво про початкову мистецьку освіту за встановленою формою, яке надає право на вступ до вищих мистецьких навчальних закладів.

Еще...

Кременчуцький навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – позашкільний навчальний заклад” №2:
до дитини: школа результативна, цікава, безпечна, дружня.
до батьків: школа відкрита, націлена на співпрацю.
до вчителів: школа можливостей.
НАША МЕТА: ДАТИ КОЖНОМУ УЧНЕВІ ВСІ МОЖЛИВОСТІ СТАТИ УСПІШНОЮ ЩАСЛИВОЮ ЛЮДИНОЮ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА.
– Якісна освіта
-Оновлена матеріально-технічна база та нове освітнє середовище
-Профільна підготовка (технологічний профіль)
-Інтелект України (початкова школа)
– Участь у олімпіадах, МАН, проектах та конкурсах
-Змістовне дозвілля та цікавий відпочинок
-Нові методики та технології навчання
-Команда вчитель-професіоналів
-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ ЗАКЛАДУ

На базі навчального закладу працюють наступні гуртки: 
-археологічний;
-ляльковий театр;
-фолькльорне мистецтво;
-військово-патріотичний гурток.

Еще...

Комунальний заклад культури Кременчуцька дитяча музична школа №2 є закладом спеціалізованої мистецької освіти сфери культури, який надає початкову мистецьку освіту. Школа проводить свою діяльність за мистецьким напрямом позашкільної освіти,  що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності. Основним видом діяльності Школи є освітня і мистецька діяльність, яка включає організацію, забезпечення…

Еще...

Метою діяльності Закладу є забезпечення та сприяння зростанню рівня аматорського та професійного футболу в Україні на основі консолідації і координації зусиль громадян і організацій України.
Для досягнення своєї мети Заклад здійснює такі види діяльності:
– здійснює підготовку спортсменів високого класу і досягнення командою високих спортивних результатів;
– проводить підготовку та реалізацію програм розвитку футболу в регіоні та Україні;
– організацію спортивних змагань;
– забезпечує регіони України футбольними видовищами високої якості.

Еще...