Мистецтво

Сучасна творчість “Арт-Декор” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 5 - 14 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Творчі заняття сьогодні – це ефективний інструмент для розвитку мозку, пошуку нових рішень, безкрайнє джерело енергії та можливість зняти стрес.

Знайомство з різноманітністю сучасної творчості у виготовленні іграшок-сувенірів – головний засіб зацікавлення вихованців. Заняття за програмою «Сучасна творчість «Арт-Декор» залучають дітей до творчості, розвивають їхні інтереси, підвищують пізнавальну активність, розвивають допитливість, навички гуртківців, увагу, охайність, координацію рухів, працелюбність тощо, формують стійкий інтерес до творчої діяльності.

Навчальна програма орієнтована на виготволення сучасних сувенірів, а також освоєння різноманітних технік декоративно-ужиткового мистецтва. Постійний пошук нових технік, нових поєднань матеріалів, творчих експериметнів у поєднанні з цікавою, приємною, невимушеною атмосферою заняття розкриває внутрішній світ дитини, допомогає реалізувати її творчий потенціал, навчає креативно мислити, формує художній смак, фантазію та наповнює душу дивовижними відчуттями.

Програма гуртка передбачає виготовлення сувенірів з вовни (іграшок, панно), фоамірану (квіти, іграшки, панно), пластики (об’ємних фігурок, біжутерії, прикрас), тканини (іграшки, брелоки, броші), ниток (іграшки, міні-панно, блокноти), декоративного паперу (листівки, шоколадниці, бонбоньєрки) та ін. Також програмою передбачено ознайомлення з різними техніками декорування (Об’ємний декупаж (Вінтаж, Прованс, Шебі-шик), Мікс-Медіа, Штучна мозаїка, Скрапбукінг, Стрінг Арт, Айріс-Фолдінг та ін.). Освоюючи програму, діти оволодівають навичками виготовлення різноманітних виробів-сувенірів, отримують нові корисні знання, можливість реалізувати свій творчий потенціал, навчаються креативно мислити, позитино спілкуватися, самостійно приймати рішення та отримувати величезний заряд позитивної енергії.

Роботи Hend made завжди будуть актуальні та цінні. А уміння виготовляти речі власними руками (подарунків) зможе значно заощадити сімейний бюджет, а також несподівано стати додатковим джерелом доходу або вирости до цілого бізнесу.

Також навчання за програмою сприяє вихованню дбайливого, шанобливого ставлення до природи, народних традицій, національної свідомості, формуванню естетичного смаку, популяризації народних та сучасних промислів, розвитку позитивних якостей емоційно-вольової сфери (доброзичливого ставлення до людей, охайності і старанності у роботі).

Навчальна програма створена на основі програми виготовлення іграшок-сувенірів, рекомендованої Міністерством освіти та науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Дніпро» (вул. Миру, буд. 27).

Дитячо-юнацький клуб «Надія» (вул. Вадима Пугачова, буд. 27).

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції