Мистецтво

Програма “Юні відеооператори” (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

На сьогодні майже кожна дитина шкільного віку користується сучасними мобільними пристроями, які мають функцію відеозйомки. Тому постає нагальне питання зйомки та обробки відео. Допомогти у реалізації поставлених життєвих завдань усім зацікавленим покликаний гурток «Юні відеооператори». Все, що відбувається на екрані телевізора, було спочатку задумано і професійно знято оператором. Він – очі в чарівному світі кіно. Тому робота оператора так важлива, адже від неї багато в чому залежить інтерес телеглядача до репортажу, телепередачі або фільму.

В цьому полягає і складність, і привабливість професії. Творча ініціатива і блискавична реакція, уміння з’єднувати одиничне і загальне, бачити масштабність подій і правильно оцінювати знімальні факти. Навчання справі кіновідеоаматорства також сприяє розвитку логічного мислення, розумових здібностей вихованців, поглибленню їх технічних знань і навичок, формуванню естетичних смаків і творчій діяльності дітей, які хочуть творчо саморозвиватись.

Метою програми є формування компетентностей особистості засобами кіновідеосправи.

Програму  погоджено протоколом  засідання науково-методичної ради Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського від 29.05.2018 № 3, затверджено наказом Департаменту освіти Полтавської облдержадміністрації від 11.07.2018 № 303

Заняття в гуртку розпочинаються з 15 вересня 

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції