Технічний напрям

Програма “Виготовлення сувенірів” (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технічний напрям
  • Вік учасників: 5 - 14 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Заняття в гуртку виготовлення сувенірів допомагає дітям розумно й цікаво проводити свій вільний час, пробуджує допитливість, любов до знань.

Мета програми: формування у вихованців технологічних навичок роботи з різними матеріалами та інструментами, використовуючи сучасні методики дизайну.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:

— пізнавальної: ознайомлення з основами технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, моделювання й конструювання; оволодіння поняттями, знаннями про матеріали й інструменти.

— практичної: формування вмінь і навичок роботи з різними матеріалами й інструментами, прийомів виготовлення виробів і виконання технологічних операцій;

— творчої: задоволення потреб особистості у творчій самореалізації; формування творчої особистості, її художнього смаку, пізнавального інтересу, творчої уяви, фантазії, емоційний, фізичний та інтелектуальний розвиток.

— соціальної: виховання поваги до звичаїв і традицій українського народу, бережливого ставлення до рідної природи; розвиток позитивних якостей емоційно-вольової сфери (доброзичливе ставлення до людей, охайність і старанність у роботі).

Навчальна програма з позашкільної освіти науково-технічного напряму "Виготовлення сувенірів" розрахована на основний рівень, 1 рік навчання.

Програма затверджена наказом департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації 20 липня 2017 р. № 303, погоджено протокол засідання науково- методичної ради Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 29 травня 2017 р. № 3

Заняття розпочинаються з 15 вересня 

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції