Спорт

Програма “Тхеквондо(ВТФ)” КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ “КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА КОМПЛЕКСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА” КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ІМЕНІ ОЛІМПІЙСЬКОГО ЧЕМПІОНА ВОЛОДИМИРА КИСЕЛЬОВА”

(0)
  • Рід діяльності: Інші програми для дітей і молоді
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 7 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Тхеквондо-сучасний вид спорту,заснований на древніх традиціях бойових мистецтв Кореї.Тхеквондо в перекладі з корейської означає "шлях ноги та руки". У всьому світі визнають за тхеквондо(ВТФ)-кращу техніку ніг.Іншими словами тхеквондо(ВТФ) в спортивному варіанті називають "бокс ногами".

Мета тхеквондо – популяризація цього виду боротьби, як олімпійського виду спорту в Україні, сприяння зміцненню здоров’я спортсменів.

Завдання тхеквондо – забезпечити всебічну фізичну, психологічну, тактико-технічну підготовку спортсменів.

У нашому відділенні працюють тренери:Лизун Володимир Миколайович(Вища категорія),Карелін Василь Миколайович(Вища категорія),Волторніст Іван Аркадійович(І категорія),Лизун Дмитро Володимирович(І категорія),Лизун Олександр Володимирович.

До занять тхеквондо(ВТФ) запрошуються вихованці віком від 7 років. Навчально-тренувальні заняття проходять в залах загальноосвітніх шкіл.

За більш детальною інформацією звертатися до тренера Лизуна Володимира Миколайовича(067-267-43-50)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції