Технічний напрям

Програма “Судномоделювання” (Кременчуцький міський центр позашкільної освіти)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технічний напрям
  • Вік учасників: 8 - 18 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

На сьогодні до числа найбільш популярних гуртків науково-технічного напряму в позашкільний освіті належать гуртки з судномоделювання. Заняття в цих гуртках дозволяють виховати технологічно освічену особистість, що є однією з нагальних потреб суспільства.

Мета програми полягає в ознайомлені вихованців з принципами суднобудування, сприянні їх професійному самовизначенню, прищепленні любові до праці, що дасть змогу вивести Україну на конкурентоспроможний рівень ринку ідей, винаходів, проектування новітніх моделей водної техніки.

Під час навчання у гуртку діти ознайомлюються з історією і традиціями суднобудування та мореплавства, різновидами суден їх будовою, призначенням, характеристиками; навчаються працювати з різними матеріалами та інструментами; створюють моделі суден; у вихованців розвиваються конструкторські здібності, бажання творчо підходити до реалізації теоретичних знань у самостійній конструкторській діяльності; прищеплюється інтерес до здобутків світової та вітчизняної науки та техніки; виховується дбайливе ставлення до результатів чужої і своєї праці. Програма передбачає навчання вихованців у групах основного рівня.

Навчальна  програма "Судномоделювання" рекомендовано Міністерством освіти і науки України,

лист МОН від 07.10.2019 No 1/11-8872

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції