Інше

Програма раннього гармонійного розвитку та англійської мови «Бембі» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 5 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Актуальність навчальної програми раннього гармонійного розвитку та англійської мови пов’язана з формуванням у дітей комунікативних компетенцій на засадах набутого лінгвістичного, мовленнєвого та соціокультурного досвіду.

Заняття в гуртку англійської мови допомагають дітям розумно і цікаво проводити свій вільний час, пробуджують допитливість, любов до знань, розширюють кругозір та лінгвістичну базу, полегшують та покращують засвоєння матеріалу шкільних предметів («Англійська мова», «Світова література», «Географія», «Історія», «Мистецтво», «Музика»), допомагають дитині задовольнити потреби у творчій самореалізації та подолати психологічний бар’єр у спілкуванні, виховують риси толерантної та відкритої для спілкування з світом особистості, формують позитивне і креативне світосприйняття. Навчання представляється виключно у формі гри. Навчальна програма гуртка раннього гармонійного розвитку та англійської мови створена на основі комплексної програми розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку «Соняшник», рекомендованою Міністерством освіти і науки України, програми «Англійська мова для дітей дошкільного віку», схваленої комісією з іноземних мов Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО від 25.07.2015 №14.1/12-Г-952) та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02 вересня 2019 року № 99 – о/д.

Курс навчання розрахований на початковий рівень у групах для дітей 5-ти років, передбачає 144 години на рік. Заняття проходять двічі на тиждень.

Програма реалізується у дитячо-юнацькому клубах за місцем проживання:

клуб “Джерельце” за адресою вул. Героїв України, 9.

клуб “Меркурій” за адресою вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 12.

клуб “Промінь” за адресою вул. Володимира Великого, 14.

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі