Інше

Програма “Ранній гармонійний розвиток дитини” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 4 - 5 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Програма гуртка - це розвиваючі заняття для дітей 4-5 років, які розвивають основні пізнавальні процеси дитини: відчуття, мислення, уяву, пам'ять і увагу. Саме у нас на заняттях малюк привчиться до систематичної роботи, збагатиться знаннями про навколишній світ, зможе сформувати базові вміння школяра молодших класів, розвивати свої творчі задатки та здібності. Навчання представляється виключно у формі гри.

Програма гуртка раннього гармонійного розвитку "Смайлик" створена на основі комплексної програми розвитку, навчання і виховання дітей дошкільного віку "Сояшник", рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18 вересня 2017 року № 155 - о/д.

Курс навчання розрахований на початковий рівень у групах для дітей 4-го року життя та дітей 5-го року життя, передбачає 144 години на рік.

Заняття проходять двічі на тиждень.

Програма реалізується у дитячо-юнацькому клубі за місцем проживання "Сузір'я" за адресою вул. Олексія Древаля, 27А.

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі