Музика

Програма “Музична мозаїка” (Кременчуцький навчально-виховний комплекс Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів позашкільний навчальний заклад №2 Кременчуцької міської ради Полтавської області)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Музика
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Ця програма розробляє наступні компетентності

Хорове мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості, надає естетичного забарвлення духовному життю дитини. Зміст навчальної програми розроблено з урахуванням положень законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад. Особливість навчальної програми полягає у поєднанні ансамблевого та хорового співу в академічній манері з рухом та співом під фонограму мінус, а також у використанні хорових творів місцевих авторів.

Програму схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Коментарі