Спорт

Програма “Футбол” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Спорт
  • Вік учасників: 9 - 16 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Футбол є однією з найпопулярніших спортивних масових ігор. Проведення футбольних змагань, успіхи та поразки української футбольної збірної , проведення єврокубків привертають увагу мільйонів українців незалежно від віку та статі.

Проте нині молоде поккоління веде малорухливий спосіб життя, шкільні уроки фізичної культури не в змозі повною мірою задовольнити потребу в руховій активності дітей та підлітків. Тому велику роль у розвитку та вдосконаленні фізичних якостей дітей у вільний від занять час відіграють гуртки фізкультурно-спортивного напрямку, одним із яких є гурток з футболу, де реалізується дана програма.

Програма створена на основі навчальної програми з позашкільної освіти фізкультурно-спортивного напряму "Футбол" за авторством В.Г. Накорчемного, рекомендованої науково-методичною радою Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Академія неперервної освіти" та затверджена наказом управління у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 18 вересня 2017 року №155 о/д.

Програма розрахована на 5 років навчання за початковим та основним рівнями.

Місце реалізації програми:

дитячо-юнацькі клуби "Джерельце" (вул. Героїв України, 9)

та "Прометей" (вул. Мічуріна, 73)

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції