Інформаційні технології

Програма “Цифрова та медіаграмотність” (Кременчуцький ліцей № 11 “Гарант”)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інформаційні технології
  • Вік учасників: 10 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

“Цифрова та медіаграмотність” пояснюється необхідністю детального вивчення учнями складових сучасних медіа, формування вміння їх сприймати, створювати власні повідомлення, створювати їх спільно й усвідомлювати, що кожен уже є реальним творцем ЗМІ (засобів масової інформації).

Мета: формування цифрових компетенцій через удосконалення навичок цифрової грамотності та розвитку медіаграмотності шляхом практичної діяльності з цифровими інструментами з перших днів навчання дитини в закладах освіти. Ключові цільові аспекти курсу - основні навички 21-ого століття: цифрове громадянство, спілкування, співпраця, критичне мислення.

Завдання курсу: ● формування культури сприймання сучасного цифрового медіаконтенту, його аналізу й усвідомленої орієнтації в інформаційних потоках; ● розвиток культури сприймання, створення та інтерпретації текстів, графічних зображень, відео, аудіо, та комбінованих; ● формування культури створення та поширення власного медіаконтенту; ● розвиток готовності висловлювати власні судження, в тому числі й через публічні виступи, презентувати власні ідеї; ● становлення толерантних контактів з іншими людьми; ● формування навички позитивного спілкування з використанням цифрових технологій; ● розвиток навички захисту приватного простору, уміння дбати про свою особисту безпеку та здоров’я та безпеку і здоров’я інших людей; ● розвиток логічного, алгоритмічного, критичного мислення; ● використання цифрових технологій та медіаконтенту для самовираження, творчої самореалізації.

Навчальна програма "Цифрова та медіа грамотність" (авт. Саражинська Н.А., Якуба С.Ю.) Лист ІМЗО від 29.03.2018 № 22.1/12-Г-184

Графік роботи гуртка:

Вт. 09.00 - 10.00

Ср. 09.00 – 10.00

Сб. 15.30 – 17.30

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції