Технічний напрям

Програма “Цифрова фотографія «COLORS»” (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технічний напрям
  • Вік учасників: 11 - 14 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Фотографія є найпоширенішим і найпопулярнішим видом мистецтва серед учнівської молоді. Бажаючим навчитися творчо працювати над створенням фотознімків, розвивати художній смак та творчу уяву, фантазію, логічне мислення пропонуємо навчання за програмою «Цифрова фотографія «COLORS».

Програмою передбачено ознайомлення з основами фотографії: найпоширенішою, доступною для дітей та підлітків фотоапаратурою й обладнанням; основними поняттями та етапами фотопроцесу, жанрами фотографії та композиції, з можливостями сучасних фотоапаратів, використання комп’ютерної техніки. Особлива увага приділяється практичному фотографуванню. Разом з цим гуртківців навчають бережно ставитися до обладнання для фотозйомки, чітко дотримуватися правил техніки безпеки.

Програма створена на основі програми гуртка юних фотоаматорів, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 06.02.2018 № 29-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Реал» (вул. Сумська, буд. 48).

Дитячо-юнацький клуб «Сузір’я» (вул. Олексія Древаля, буд. 27А).

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі