Мистецтво

Образотворче мистецтво «Різнобарв’я» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 5 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Заняття з образотворчого мистецтва є універсальними у вирішенні завдань художнього й особистісного розвитку дітей. Тож пропонуємо заняття за навчальною програмою з образотворчого мистецтва. На заняттях малювання чергується з ліпленням, аплікацією та конструюванням. Виконання малюнків кольоровими олівцями – одне з найулюбленіших занять дітей та учнівської молоді, яке сприяє розвитку їх фантазії та творчої активності. Використання фарб має велике значення для розвитку відчуття кольору та форми. Заняття з ліплення та аплікації – це знайомство з матеріалами різних видів, вивчення законів композиції. Обов’язковою є робота на пленері – малювання тварин і рослин із натури, відтворення стану природи в пейзажах і натюрмортах. Діти вчаться бачити красу навколишнього світу і берегти її. У процесі малювання діти набувають самостійності, виявляють ініціативу, відбувається розвиток уяви, пам'яті, формуються товариські стосунки. Окрім естетичного задоволення від творчої роботи у дітей розвивається дрібна моторика, що в свою чергу стимулює та покращує розумову діяльність, зорову пам'ять та координацію рухів.

Навчальна програма укладена на основі програми студії образотворчого мистецтва, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658), та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Веселка» (вул. Велика набережна, буд. 5);

Дитячо-юнацький клуб «Вікторія» (вул. Велика набережна, буд. 29);

Дитячо-юнацький клуб «Джерельце» (вул. Героїв України, буд. 9).

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції