Мистецтво

Образотворче мистецтво «Барви» (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 6 - 16 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Пропонуємо не просто навчання за навчальною програмою, а приєднатися до великого творчого колективу вихованців зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Барви», де й реалізується дана програма.

Значне місце у формуванні особистості дитини займає мистецтво, здатне розвивати почуття прекрасного, формувати високі естетичні смаки, вміння розуміти і оцінювати твори мистецтва, пам’ятки історії і архітектури, красу, багатство природи. Образотворче мистецтво – важливий засіб морального, естетичного виховання дітей, формування художньої культури, загальнолюдських, національних цінностей, гармонійного розвитку особистості.

Образотворче мистецтво є одним із основних засобів формування у людини, особливо дитини, світогляду, естетичної культури та моралі. Тому всіляке залучання дітей у чарівний світ мистецтва сприяє набагато легшому процесу адаптації до життя у суспільстві.

Навчальна програма створена на основі програми «Образотворче мистецтво» (автор – Вержбицька І.В.), схваленої для використання в позашкільних навчальних закладах (протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06. 06. 2018 № 22.1/12-Г-322), та затверджена наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового, основного та вищого рівнів.

Місце реалізації програми:

Дитячо-юнацький клуб «Дніпро» (вул. Миру, буд. 27).

Дитячо-юнацький клуб «Сатурн» (вул. Нагірна, буд. 4).

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції