Інше

Клуб юних десантників (Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 11 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Принципи «нема завдань, які неможливо виконати», «для десантника немає слова неможливо» покладені в основу програми «Клуб юних десантників». Протягом останніх років значна увага приділяється формуванню у підростаючого покоління патріотичної, національної свідомості і самосвідомості. Також важливим у наш час є набуття знань про історію та функції Збройних Сил України, засвоєння основ Захисту Вітчизни, популяризації професії військового. На вирішення цих завдань спрямована навчальна програма. У плані її реалізації заплановано зустрічі з ветеранами, екскурсії місцями бойової слави, вивчення icтopiї повітряно-десантних військ, поїздки до військових десантних частин, ознайомлення вихованців із військовою топографією, орієнтуванням на місцевості, оволодінням технікою рукопашного бою, стройовою підготовкою, тактикою ПДВ, інженерно-саперною справою, вивчення характеристик парашутів, оволодіння курсу наземної дострибкової підготовки. Програмою передбачено проведення занять у приміщенні та на місцевості, у ході яких вихованці клубу вивчають тактико-технічні характеристики автомата АК-74, ознайомлюються з технікою безпеки, здійснюють польові виходи piзної тривалості та складності, здобувають навички захисту від нападника зі зброєю та без неї, готуються психологічно до виконання стрибка з парашутом. Перед вихованцями поставлена близька мета – польовий вихід, участь у змаганнях, вишколи на місцевості. Перспектива занять за програмою – підготовка вихованців до перебування у літніх таборах (тривалість залежить від віку i рівня підготовленості вихованців). Укладено програму на основі навчальної програми з позашкільної освіти військово-патріотичного напряму «Юні десантники», погодженої науково-методичною радою Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського. Затверджено програму наказом управління у справах сімей та дітей виконавчого комітету Кременчуцької міської ради від 02.09.2019 № 99-о/д.

Програма передбачає навчання у групах початкового та основного рівнів. Місце реалізації програми: Дитячо-юнацький клуб «Авангард» (вул. Чумацький шлях, буд. 7).

Інформація щодо графіка роботи гуртка за телефоном 0(536 6) 3-91-69 /адміністрація ОДЮК/ або безпосередньо у педагога-організатора клубу, де працює гурток (реалізується програма)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції