Танець

“Сучасний естрадно-спортивний танець” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Танець
  • Вік учасників: 5 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Рух - це спосіб існування людини. В перші 7 років свого життя дитина освоює вміння свого тіла, вона активно рухається і під час гри, і слухаючи ритми і музику. В сучасних умовах танець стає особливо актуальним для художнього та фізичного розвитку дітей.

Програма "Сучасний естрадно-спортивний танець" розрахована на дітей віком від 5 до 15 років і передбачає можливість виразити себе через танець, розвинути координацію рухів, ритмічність, навчитися гарно рухатись та просто бути здоровим і впевненим в собі.

Програма реалізує вивчення різних стилів, комбінацій, що сприяють розвитку логічної та образної пам'яті, а вміння передавати образ, дію, явище - розвиває емоційну та рухову пам'ять. Для наймолодших гуртківців заняття побудовані на основі гри, яка дає активний розвиток уяві, увазі та мисленню і дуже подобається дітям. Діти набувають перших навиків побудови та перебудови в масових іграх і танцях, освоюють основні рухи кроків, бігу, стрибка, розтяжки м’язів, основи класичного танцю.

Діти старших вікових груп вивчають складні рухи та комбінації, які розкривають їх почуття та емоції в танцювальних номерах, а опанування сольних номерів та імпровізація розвивають впевненість в собі. Обов’язковим на занятті є вивчення класичного танцю біля станка та на середині зали. Мета програми: залучення вихованців до творчої діяльності в галузі хореографії та сценічної майстерності, формування у вихованців особистісно-ціннісного ставлення до хореографічно-спортивного мистецтва, виховання художніх інтересів, морально-естетичних ідеалів, культури здоров’я відповідно до вікових та індивідуальних особливостей дитини, створення умов для розвитку творчих здібностей завдяки поєднанню теоретичних знань та практики.

Основні завдання полягають в формуванні у вихованців таких компетентностей: - пізнавальної: засвоєння початкових загальних та спеціальних знань з хореографічного мистецтва, елементарних уявлень і понять, ознайомлення зі світом танцю, найпростішими класичними та сучасними сценічними рухами, хореографічною грамотністю, сценічною культурою; - практичної: формування хореографічної грамотності, вмінь і навичок роботи в колективі, групі, вміння застосувати отримані знання на практиці; - творчої: набуття досвіду власної творчої діяльності; розвиток пластичних здібностей, сценічного мислення, уяви, фантазії, здатності проявляти творчу ініціативу, вирішувати творчі завдання; формування стійкого інтересу до хореографічної, танцювальної творчості, потреби самореалізації та духовному самовдосконаленні; - соціальної: виховання поваги до праці та людей праці, дбайливого ставлення до навколишнього середовища, культури праці, формування позитивних якостей емоційно-вольової сфери (самостійність, наполегливість, працелюбство та ін.), доброзичливості й товариськості, уміння працювати в колективі, прагнення продовжити навчання за фахом.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Програма реалізується у творчому об'єднанні (гуртку)  "Ансамбль танцю  "Тіп-Топ". Гуртківці беруть участь у масових заходах міста, концертних програмах, різних конкурсах і фестивалях по всій Україні та за її межами.

Графік роботи:

Пн., Ср., Пт. - 14.00 - 20.00

Вт., Чт. - 14.30 - 18.30

Суб. - 10.45 - 12.45

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції