Мистецтво

Студія образотворчого мистецтва при Кременчуцькій дитячій художній школі ім. О.Д. Литовченка

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мистецтво
  • Вік учасників: 7 - 10 роки
  • Ціна: 200.00 UAH за місяць
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Програми реалізується в студії образотворчого мистецтва при Кременчуцькій дитячій художній школі ім. О.Д. Литовченка, яка запрошує вивчати такі предмети як живопис, малюнок, композицію, скульптуру та початковий курс з історії образотворчого мистецтва. Учбові програми передбачають розвиток образного мислення учнів від інтуїтивного самовираження до аналітики чуттєвого сприйняття життєвих явищ з поетапним вивченням виразних і технічних засобів в малюнку, живописі, композиції, скульптурі та ознайомлення учнів з історією самобутності мистецтва рідного краю.

Методичні рекомендації до практичних завдань з основ композиції для художніх шкіл Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації (Тарасенко В.А.) Полтава – 2018.

Програми розрахована на дітей учнів 2го та 3го, 4го та 5го  класів загальноосвітніх шкіл. Мета програми розвивати створення умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку дитини, специфічні для художньо-творчого процесу, універсальні якості особистості: уяву, оригінальне асоціативно-образне мислення, особисте сприйняття навколишнього світу, спостережливість, зорову пам’ять, творчий потенціал та інше. Завдання програми:

- навчити дітей з-за допомогою образотворчого мистецтва розвинути у дітей особистісні компетенції: створення умов для творчого, інтелектуального та духовного розвитку дитини. Комунікативність, самостійність, впевненість у собі та своїх здібностях;

- сприяти розвитку навичок спілкування, самостійної роботи (досліджувати, критично мислити, знаходити і приймати рішення),

- знайомити з народним мистецтвом і культурною спадщиною нашої країни.

На заняттях створюється атмосфера для самовираження дитини.

Розклад занять:

Сердюк Оксана Олексіївна

Пн.,Ср. 08.00 - 09.35

Голишкіна Анжеліка Артурівна

Ср., Пт. 08.00 - 09.35

 Вт. Чт. з 14.00 по 15.35

Одарюк Олег Юрійович

Ср., Пт. 8.00-9.35

Будіна Людмила Олексіївна

Вт., Чт. 13.35-15.15

Соловйова Аліна Олександрівна

Ср., Пт. 13.35-15.15

Коментарі