Танець

“Спортивні бальні танці” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Танець
  • Вік учасників: 5 - 13 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Хореографічне мистецтво, зокрема, спортивні бальні танці – дійова, найбільш масова і доступна форма художнього виховання молоді. Мистецтво танцю – це логічні, цілеспрямовані, граціозні рухи, які приносять глибоку естетичну насолоду. Спортивний бальний танець сприяє музичному, пластичному, спортивно-фізичному, етичному і художньо-естетичному розвитку дітей. Програма гуртка спортивного бального танцю складена на основі популярних бальних танців XX століття.

Спортивний бальний танець – це набір танців, які включають у себе дві програми: європейську (повільний вальс, квікстеп, танго, віденський вальс, фокстрот ) та латиноамериканську (ча-ча-ча, джайв. самба, румба, пасодобль). Це повноцінний вид сорту, в якому присвоюються розряди. Конкурси з бальних танців (європейська та латиноамериканська програми) проводяться саме за спортивною системою і входять до танцювальних Міжнародних конкурсів і турнірів. Спортивний бальний танець вивчається поступово, кожен танець складається з певного набору фігур, складність яких збільшується з часом.

Мета програми – допомогти дітям набувати, послідовно та систематично хореографічні та творчі здібності засобами спортивного бального танцю, розвивати хореографічні навички, індивідуальність, культурну обізнаність, естетичне сприйняття в галузі хореографічного мистецтва та задоволення потреби в мистецьких знаннях та вираженні.

Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: - пізнавальна компетентність забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються спортивного бального танцю;

- практична компетентність забезпечує формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння хореографічним мистецтвом, розвиток естетичних почуттів, смаків, емоційно-почуттєвої сфери;

- соціальна компетентність сприяє вихованню дбайливого ставлення до надбань світової, вітчизняної культури та мистецтва, духовних та матеріальних цінностей рідного краю, народних традицій, національної свідомості, самореалізації в соціумі засобами мистецтва, професійного самовизначення.

Програма реалізується у Зразковому художньому колективі творчому об’єднанні (гуртку) «Ансамбль бального танцю «Струмочок» і розрахована на дітей віком від 5 до 13 років.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Графік роботи гуртка на базі гуртожитку педагогічного коледжу:

Пон,, Чт – 16.00 -20.00

Вт., Пт. – 18.00 – 20.00

Ср. – 17.00 – 20.00

Нед. – 12.00 -14.45

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції