Технології

“Рукоділля” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 7 - 15 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Декоративно-прикладна творчість – найдавніше мистецтво у світі. Його роль значна не тільки в естетичному вихованні дитини, але й у духовно-моральному її становленні. Програма "Рукоділля" спрямована на розвиток творчості та самовираження дитини через ознайомлення з традиційними і новими видами декоративно-прикладного мистецтва та способами обробки матеріалів, а саме: робота з папером різних видів, робота з нитками, ґудзиками та бісером, в’язання спицями, гачком тощо. Програма розрахована на роботу з дітьми віком від 7 до 15 років. Метою програми є ознайомлення дітей з різними видами рукоділля, створення сувенірної, побутової та інтер’єрної продукції, забезпечення умов для творчого розвитку дитини у процесі декоративної творчості.

Основні завдання програми полягають у формуванні таких компетентностей:

пізнавальної – забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, що стосуються декоративно-прикладного мистецтва та з мистецькими надбаннями українського народу, його історією і традиціями; практичної – сприяє оволодінню навичками створення художнього образу, роботи з різними матеріалами, інструментами, техниками виготовлення предметних, інтер'єрних та сувенірних виробів;

творчої – забезпечення формування творчих здібностей вихованців у процесі оволодіння видами декоративно-прикладного мистецтва, розвиток естетичних почуттів та смаків;

соціальної - виховання позитивних якостей емоційно-вольової сфери: самостійності, наполегливості, працелюбства, доброзичливості та товариськості у ставленні до інших, вміння працювати в колективі.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д і реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) "Чарівний клубок".

Графік роботи гуртка:

Пон., сер - 09.00 -12.00;

Вт., чет. - 13.50 - 16.05;

Сер. - 16.00 -18.30;

Суб. - 11.00 -14.00

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції