Мови

Програма “Sea way; морський розмовний курс”(Клуб юних моряків “Гардемарин” м. Кременчук)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Мови
  • Вік учасників: 12 - 16 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

У сучасному соціокультурному просторі життя успішної особистості передбачає досконале володіння не лише рідною, а й іноземною мовою. Програма гуртка "Sea way; морський розмовний курс" побудована на основі особистісно-орієнтованого та компетентнісного підходів і реалізується в гуртку дослідно-експериментального напряму. Зміст гурткової роботи передбачає поглиблення знань із предмета; формування умінь і навичок науково-дослідницької діяльності вихованців; розвиток їх навчально-творчих здібностей; самовдосконалення, самореалізацію, самовизначення щодо майбутньої професії. Програма розрахована на два роки вищого рівня навчання.

Вікова орієнтація програми - діти 12-16 років. Програма складена у контексті самореалізаційної діяльності на основі програми "Англійська мова" Токаренко Л.В. за загальною редакцією Н.І. Савенко та О.В.Биковської, рекомендованої Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 11.11.2014 №1/11-17866) та адаптована до конкретних освітніх умов клубу юних моряків "Гардемарин".

Реалізація даної програми у практичній роботі клубу надасть змогу сформувати у вихованців основи додаткових фахових умінь юного судноводія. Навчальна програма погогджена з міським науково-методичним центром Кременчуцької міської ради протокол від 16.02.2018 №3 директором Никифоренко О.М. та затверджена начальником управління у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Заводчіковою Н.Г.

Графік роботи гуртка:

понеділок - 16.30-19.00

середа - 16.30-19.00

п'ятниця - 16.15-18.45

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції