Медіа

Програма “Юні кореспонденти” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Медіа
  • Вік учасників: 10 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події і факти нашого життя. Слово –це потужна зброя. У сучасному світі кореспонденти і репортери є тією силою, що формують громадську думку і впливають на неї.

Програма "Юні кореспонденти" передбачає формування теоретичної бази знань з основ медіаграмотності та журналістики, практичних навичок ефективної та безпечної взаємодії з інформацією, створення умов для розвитку мислення та творчих здібностей дітей, позитивної мотивації на досягнення поставлених цілей. Мета програми – створення умов для розвитку мислення та творчих здібностей дітей, вміння спілкуватися, виховання активної життєвої позиції, любові до рідної мови, формування у дітей початкових знань і умінь у галузі журналістської діяльності, розвиток соціальної компетентності, орієнтування на професію журналіста.

Завдання навчальної програми :

– забезпечити ознайомлення з поняттями та знаннями, що стосуються теоретичних знань основ журналістики, основних положень професії, основ риторики;

– сприяти оволодінню навичками публічного виступу, вмінню аналізувати та відображати у своїх роботах власні погляди на факти і явища нашої дійсності, цілеспрямовано вести пошукову роботу, узагальнювати та систематизувати зібраний матеріал для усних та друкованих робіт;

– забезпечити формування творчих здібностей дитини в процесі оволодіння мистецтвом слова, розвивати естетичні смаки;

– сприяти вихованню дбайливого ставлення до надбань світової та вітчизняної культури, духовних та матеріальних цінностей рідного краю, народних традицій; самореалізації особистості в соціумі; професійному самовизначенню.

Програма розрахована на дітей віком від 10 до 17 років і реалізується у творчому об'єднанні (гуртку) "Клуб юних кореспондентів".

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

про результати роботи за даною програмою можна дізнатися детальніше : https//www.facebook.com/groups/1457581247971/

Розклад занять

Пон. Вівт. 10.00-12.15

16.00-18.25

Нед.  9.30-14.25

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції