Інше

Програма «Школа юридичних знань «ЛіАС» Товариство з обмеженою відповідальністю «Юридична консультація «ЛіАС»

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Інше
  • Вік учасників: 14 - 17 роки
  • Ціна: 200.00 UAH за місяць
Програма акредитована
Ця програма розробляє наступні компетентності

Програма охоплює усі аспекти юридичної діяльності, знайомить дітей та підлітків з юридичними професіями, з особливостями роботи юристів у різних сферах діяльності. Націлена на те, щоб показати професію юриста з практичної точки зору школярам, які у майбутньому планують здобувати дану професію, підвищити рівень їх правосвідомості.

Освоюючи програму, вихованці матимуть змогу відвідати суд, прокуратуру, поліцію, де детальніше ознайомляться зі специфікою роботи юристів, з їх буденною копіткою працею, матимуть змогу ознайомитися з юридичною документацією, спробувати свої сили у розв’язанні завдань, пов’язаних із застосуванням галузей права в житті людини.

Обов’язковим елементом програми є правова поведінка неповнолітніх, розвиток їх здатності діяти, застосовуючи набуті правові знання та уміння, безпека школярів на різних рівнях (вдома, на вулиці, кібербезпека тощо), формування навичок комунікації, цілеспрямованості, керування емоціями, безконфліктності, відповідальності, безпечної поведінки, самозахисту.

Програма є переможцем Конкурсу програм з позашкільної (неформальної) освіти для дітей та молоді у м. Кременчуці (Рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради № 1222 від 30.08.2019)

Щомісяця, протягом 2019-2020 навчального року, здійснюється відшкодування за навчання за рахунок коштів  міського бюджету в розмірі 200 гривень.

(Гурток розрахований на 14 вихованців)

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції