Технології

Програма “Художнє ліплення” (Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості)

(0)
  • Рід діяльності: Гурток
  • Сфери діяльності та види: Технології
  • Вік учасників: 6 - 17 роки
  • Ціна: Безкоштовно
Ця програма розробляє наступні компетентності

Виготовляти красиві, зі смаком оформлені вироби, які можуть прикрасити домашній інтер'єр (плоскі і об'ємні картини) або бути подарунком (сувеніри, іграшки, святкові вироби) ) - все це дитина зможе навчитися створювати в гуртку «Художнє ліплення».

Для реалізації програми дітям не потрібно володіти спеціальними художніми навичками ліплення. Програма призначена для дітей віком 6-18 років (можливе навчання і 5-ти річних) і базується на двох напрямках : 50% ліплення і 50% робота з фарбами гуаш. Окрім основного матеріалу для ліплення - солоного тіста, також використовуються такі матеріали як папір (споріднена техніка пап'є-маше) та полімерна глина.

Мета програми є розвиток творчого потенціалу дитини та її формування як освіченої особистості, підготовленої до активної перетворювальної діяльності, спроможної цілеспрямовано досягати поставленої мети.

Завдання програми - набуття теоретичних знаннь і практичних навичок в області скульптурного ремесла і образотворчої грамотності (кольорознавство, основи композиції, прийоми і види ліплення).

В процесі навчання розвиваються особисті якості дитини, а саме: впевненість в собі, критичне мислення, самостійність, ініціативність, відповідальність. Різні методи викладання/навчання, що використовуються під час занять, допоможуть дітям організовувати свій час і працю, стимулюватимуть творче мислення, розвиватимуть їх здатність досліджувати, вирішувати проблеми і набувати практичні вміння.

Програма спрямована на навчання дітей працювати індивідуально і в групі, набуваючи навички творчої співпраці з іншими учасниками навчального процесу. Основним результатом є самостійне виготовлення роботи (від розробки ескізів, вибору матеріалів до її втілення в ліпленні і кольорі). Впродовж всього курсу діти знайомляться з історією кераміки країни та традиціями і звичаями українського народу. Програма вирішує питання самореалізації дитини в соціумі та професійному самовизначенні.

Програма затверджена Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, наказ від 30.04.2015 № 38-а-о/д .

Розклад роботи:

Пн., Пт. - 15.35 - 16.20 і/з Ср.,Чт. - 15.00 - 16.25

Нед. - 09.30 - 11.55 16.40 - 19.05 12.00 - 14.25

Коментарі

Ця програма розробляє наступні компетентності

Компетенції ініціативності та креативності

Компетенції вчитися засвоювати знання

Комунікативні компетенції

Компетенції пізнання

Особисті компетенції

Соціальні компетенції